Prekių katalogas

Klientų pasitenkinimo apie mūsų įmonės teikiamas paslaugas apklausa. 2020-09-09

Prisidėkite prie mūsų paslaugų tobulinimo, atsakykite į kelis klausimus ir galbūt Jūs laimėsite 10% nuolaidą kitam apsipirkimui! 

Siekdami kokybiškai teikti paslaugas bei užtikrinti klientų pasitenkinimą mūsų prekėmis ir paslaugomis, maloniai kviečiame Jus užpildyti apklausą ir informuoti mus apie savo patirtį naudojantis mūsų paslaugomis bei bendraujant su mūsų komanda. Mums itin svarbi Jūsų nuomonė! Mes visada siekiame tobulinti teikiamas paslaugas, ir kad galėtume jas pagerinti, kviečiame atsakyti į apklausoje pateiktus klausimus.

Šia apklausa norime sužinoti klientų nuomonę ir poreikius. Pasidalinkite savo nuomone trumpoje apklausoje ir galėsite laimėti vieną iš trijų 10% nuolaidą kitam apsipirkimui.

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

Organizatorius: UAB „Rehalinija“. 

Apklausa vyksta 2020 rugsėjo 9 d. – spalio 9 d.

Apklausos dalyviai gali dalyvauti arba nedalyvauti žaidime.

• Dalyvavimas apklausoje nepretenduojant į laimėjimą:
Apklausos dalyvis gali dalyvauti apklausoje atsakant į klausimus, tačiau nepalikęs kontaktinių duomenų, jis nedalyvaus žaidime.
Nenorintis dalyvauti žaidime ir palikti kontaktinių duomenų, dalyvis klausime „Ar sutinkate dalyvauti žaidime?“ privalo pasirinkti atsakymą „Ne“.
Dalyvavimas apklausoje išlieka anonimiškas.

• Dalyvavimas apklausoje ir žaidime:
Dalyvis, norintis dalyvauti žaidime ir palikti kontaktinius duomenis, klausime "Ar sutinkate dalyvauti žaidime?” privalo pasirinkti atsakymą „Taip“ ir palikti kontaktinius duomenis.
Dalyvavimas loterijoje, kontaktinių duomenų palikimas ir sutikimas su akcijos taisyklėmis nereiškia, kad duomenys bus naudojami rinkodaros tikslams.

Trys laimėtojai bus išrinkti atsitiktine tvarka iš visų dalyvaujančių Žaidime (atlikusių apklausą, pažymėjusių, kad nori dalyvauti žaidime, ir palikusių kontaktinius duomenis ) 2020 m. spalio 10 dieną.

Kiekvienas sudalyvavęs apklausoje ne tik padės mums geriau suprasti Jūsų, mūsų klientų poreikius, bet ir taip pat atsakę į visus klausimus galėsite laimėti 10% nuolaidą kitam apsipirkimui!

  • Žaidimo laimėtojų skaičius: 3
  • Žaidimo laimėtojai laimės po vieną 10% vertės nuolaidų kodą. 
  • 10% nuolaida taikoma VISOMS prekėms įvedus nuolaidos kodą atsiskaitymo metu.
  • Nuolaidos nesumuojamos, nuolaida netaikoma akcijinėms prekėms.
  • Nuolaidos kodas yra vienkartinis.   

Su laimėtojais susisieksime asmeniškai jų nurodytais kontaktais.

Nepavykus susisiekti su konkurso laimėtoju nurodytais kontaktais per 14 kalendorinių dienų nuo konkurso laimėtojo išrinkimo dienos, prizo laimėtojas praranda teisę į prizą.

Kiekvienas asmuo, nusprendęs dalyvauti Apklausoje ir pateikęs kontaktinius duomenis, sutinka, kad jam laimėjus organizatoriai su juo susisieks. 

Labai vertiname jūsų nuomonę ir iš anksto dėkojame atsakiusiems į klausimus. 

Nuorodą į apklausą: https://forms.gle/9UGfQ1672t3xvxna8 

Kilus klausimams, mielai prašome susisiekti:

El. p. info@rehastar.com

Mob. tel. +370 626 11553