Prekių katalogas

Interaktyvus treniruoklis neuroreabilitacinė sistema Doctor Kinetic

 • Interaktyvus treniruoklis neuroreabilitacinė sistema Doctor Kinetic

  Kodas: Doctor Kinetic

  Neuroreabilitacinė sistema Doctor Kinetic, tai puikus ir inovatyvus prietaisas reabilitacijos centrams

 • "Doctor Kinetic" reabilitacijos platforma naudoja "Kinect" judesio jutiklių technologiją, kuri siūlo efektyvias individualias reabilitacijos galimybes. Tai inovatyvus ir įtraukiantis būdas, standartinius reabilitacijos pratimus atlikti naudojant interaktyvius žaidimus. Treniruojantis šiuo metodu, vystoma raumenų jėga, didinama galūnių koordinacija ir judesių amplitudė. Šis prietaisas buvo sukurtas siekiant didinti pacientų motyvaciją naudojant daugybę interaktyvių žaidimų. "Doctor Kinetic” yra priemonė pakeičianti tradicinę reabilitacinę įranga.

  Šiame prietaise yra įmontuotas Microsoft kinetinis jutiklis, kuris, naudojant infraraudonųjų spindulius ir sudėtingus vaizdo apdorojimo metodus sukuria gylio žemėlapį. Šis žemėlapis leidžia įvertinti objektų, esančių priešais kamerą atstumą.
  Šio prietaiso pozicijos aptikimo algoritmas naudojant pateiktus kinetinio jutiklio duomenis stebi 25 kūno dalių padėtis vienu metu. Pagal šiuos duomenis algoritmas matuoja žaidėjo atliekamo pratimo efektyvumą.
  Paciento veiksmo aptikimo algoritmas nuolat matuoja žaidėjo judėjimo efektyvumą. Matavimo procesu jutiklis skenuoja kiekvieną kūno dalį, ir palygina poziciją ir judėjimą su iš anksto nustatytu modeliu. Ar veiksmas atliktas teisingai, nustatoma pagal kiekvienos žmogaus kūno dalies ir iš anksto nustatyto modelio atitikimo ribos apskaičiavimą. Jei pasiekiama iš anksto nustatyta riba, veiksmas yra laikomas teisingai atliktu.

  “Doctor Kinetic” siūlo 30 pratimų sudėtingumo lygių, kurie yra suskirstyti į tris grupes:
  1) Pradinis - pradinis gydymo etapas.
  2) Gydymas - vidurinis gydymo etapas.
  3) Aktyvus – vėlesnis gydymo etapas.

  Pirmajame lygyje atitikimo riba yra 25%, tai reiškia, kad teisingai atlikti pratimą yra labai lengva.
  Aukščiausio sudėtingumo lygio iš anksto numatyta atitikimo riba yra 80% ir veiksmo aptikimo algoritmas, norint teisingai atlikti pratimą reikalauja žaidėjo atlikti judesius labai tiksliai.

  Naudojant Doctor Kinetic atstatymo procesas tampa dinamiškesnis, todėl pacientai gali matyti, kokią pažangą jie padarė. Kadangi pacientai turi atlikti judesius vis tiksliau, šį programa yra labai veiksminga.
  Įrenginyje yra šešios programos ir 60 gydymo pogrupių, siūlomos 66 skirtingų fizinių pratimų rūšys, taip pat pažangios ataskaitų teikimo funkcijos.

  DoctorKinetic siūlo 6 modulius: pusiausvyrai, parodomasis, bendrasis, apatinei nugaros daliai, apatinėms galūnėms ir pečiams.
  Kiekvienas modulis yra gydymo program rinkinys skirtas skirting pacientų terapijoms.
  1. Pusiausvyrai – šis modulis yra sudarytas iš „pagrindinis“ir „pažengęs“ sudėtingumo lygių treniruočių, kurios padeda gerinti ir tobulinti pusiausvyrą.

  2. Parodomasis – šis modulis yra sudarytas iš keleto gydymo programų pavyzdžių, kurie gali būti naudojami kuriant pacientams naujas gydymo programas.

  3. Bendrasis – šis modulis skirtas lėtinėmis ligomis sergantiems pacientams. Treniruotės padeda pacientams sustiprėti, gerina koordinaciją, lavina propriocepciją bei pusiausvyrą. Programos yra sukurtos skirtingų raumenų grupių stiprinimui.

  4. Apatinei nugaros daliai – tai apatinės nugaros srities terapija. Pratimai ir treniruočių programos skirti tam, kad sustiprintų apatinės nugaros srities ir pagrindinius raumenis, taip pat kad stabilizuotų ir mobilizuotų stuburą įvairiose plokštumose.

  5. Apatinėms galūnėms – tai apatinių galūnių terapija. Šio modulio programos yra suskirstytos pagal judesių plokštumas (viena ar įvairios), pagal kurias skiriamos skirtingos gydymo stadijos. Apatinių galūnių modulis derina įvairius pratimus: kojų raumenų stiprinimo, koordinacijos, dinaminės stabilizacijos, propriocepcijos ir pusiausvyros.

  6. Pečiams – skirtas viršutinių galūnių gydymui. Taip pat padeda sustiprinti pečių juostos raumenis ir gerina funkciją „pasiekti“.

  Į Doctor Kinetic sistemos komplektaciją įeina:


  1. Lietimui jautrus 27 colių įstrižainės kompiuterinis ekranas, kurio parametrai:
  • Intel® Core™ i5 arba greitesnis procesorius

  • 4 GB ar daugiau atminties
  • Vaizdo korta su DirectX 9 - Intel® HD Graphics 4000 ar greitesniu lygiu
  • Operacinė sistema Microsoft® Windows 
  • Interneto naršyklė 
  • Microsoft® Kinect įdiegta sistemoje.

  2. Kinect judesių daviklis su specialių reguliuojamu laikikliu
  3. Mobilus stovas su keturias ratukais (du iš jų su stabdžiais), prie kurio saugiai tvirtinamas kompiuterinis ekranas ir Kinect daviklis
  4. Doctor Kinetic programinė įranga su prisijungimo slaptažodžiu ir techniniu palaikymu „online“ rėžimu

  Doctor Kinetic programinę įrangą sudaro:
  • 10 žaidimų, 66 baziniai ir 300 personalizuotų pratimų įvairioms kūno dalims
  • 30 skirtingų sudėtingumo lygių
  • Pacientui individualiai vedama statistika
  • Individualus skirtingų pacientų judesių nuskaitymas
  • Individualiai pritaikomos programos
  • Paciento vertinimas žaidimo metu
  • Detalios judesių atlikimo ataskaitos
  • 11 įvertinimo kriterijų

  Daugiau apie šią sistemą: https://youtu.be/E1aEhg3nlDw