Prekių katalogas

Turniketai

 • Patogūs, viena ranka užveržti ir atleisti skirti turniketai (raiščiai kraujavimui sustabdyti) skirti tiek naudoti profesionaliai, tiek užtikrinti efektyvią pirmąją pagalbą savarankiškai, taip pat procedūriniuose kabinetuose. Pagrindinė turniketų paskirtis – patikimai sustabdyti kraujavimą galūnėse.

  1950
  33  Sutaupykite 1350
  1950
  33  Sutaupykite 1350
  Turniketas
  Kodas: Turniketas JET1
  890
  Turniketas
  Kodas: Turniketas JET1
  Turniketas (varžtis) su fiksatoriumi, žalias
  Kodas: GM25728

  Šis turniketas nėra skirtas masinio kraujavimo stabdymui ir pirmos pagalbos vaistinėlei

 • Raiščiai kraujavimui stabdyti (arba turniketai) yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina jų tamprumą, elastingumą. Turniketus įprasta naudoti tiek profesionaliai – gydymo įstaigose, procedūriniuose atliekant kraujo paėmimo procedūras, tiek ir savarankiškai, kaip pirmosios pagalbos priemonę. Šie raiščiai efektyviai sustabdo kraujavimą galūnėse, todėl suteikia galimybę išvengti nukraujavimo ir kitų rimtų sveikatos problemų, kol laukiama pagalbos, medikų. Turniketai gaminami taip, kad juos būtų galima užveržti ir atleisti viena ranka – taip užtikrinamas ne tik patogumas medikui, bet ir galimybė pačiam sužeistajam viena ranka užveržti raištį. Raiščiai kraujavimui stabdyti gali būti skirtingų spalvų ir matmenų.

  Turniketas – specialus medicininis prietaisas, pagamintas pramoniniu būdu ir skirtas stabdyti atvirą, arterinį kraujavimą. Šis prietaisas užmaunamas ant rankos ar kojos ir veržiamas tol, kol nustos kraujuoti žaizda galūnėje.  

  Turniketai – pagrindinė priemonė gelbėjant stipriai kraujuojančius žmones, kai išorinio kraujavimo sustabdyti nepavyksta spaudžiamuoju tvarsčiu ar bintu. Paprasta konstrukcija ir lengvai perprantamas valdymas, suteikia galimybę, panaudoti turniketą ir nestandartinėse situacijose. Esant dideliam sužeistųjų kiekiui, prietaisas gali būti uždedamas ir užveržiamas viena ranka, arba sužeistasis per 15-20 sekundžių gali jį užsidėti pats.
  Pastaruoju metu, turniketai tampa populiarūs ne tik tarp medicinos darbuotojų, bet ir sąmoningų, supratingų piliečių. Daugelis juos pradeda vežiotis automobilinėje vaistinėlėje ar net laiko namuose. Todėl esant poreikiui jie bus pasiruošę išgelbėti savo ar aplinkinių gyvybes, nes turniketai, dažnai