Prekių katalogas

Ozono generatorius 10g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: OAW02
  90 
  105  Sutaupykite 15 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Pristatymas
  1-3 d.d.
 • Ozonas naikina įvariose aplinkose besiveisiančias bakterijas ir virusus, kurie dažnai tampa nematomu ir potencialiai pavojingu ligų bei infekcijų šaltiniu. Ozono dujų molekulės suskaido biologiškai aktyvias medžiagas (pvz.: bakterijų, virusų, grybelių, pelėsio) ląstelių sieneles, o jeigu atsiranda jo perteklius, suskyla į deguonį nepalikdamas jokių toksinių pėdsakų ant daiktų paviršių.

  Ozono generatorius gamina dujinį ozoną (O3) – viena iš stipriausių oksidatorių.
  Šios dujos reaguoja su įvairiomis biologinės kilmės medžiagomis, esančiomis ore, nusėdusiomis ant sienų, prietaisų ir jas sunaikina. Ozonas sumažina bet kokį nemalonų kvapą, suardo bakterijų membranas, todėl yra panaikinamas infekcijų ir kvapų šaltinis. Prietaiso sugeneruojamas ozonas ypatingai gerai šalina kenksmingus mikroorganizmus. Todėl šio prietaiso pritaikymas itin svarbus šiandieninių aktualijų fone ir gali padėti apsisaugoti nuo sparčiai plintančio Korona viruso COVID-19. 

  Ozono generatorius
  Įtampa: 220v / 50hz
  Galia: 75w
  Išleidžiamo ozono kiekis 10g / h;
  Išmatavimai: 19x19x15 cm

  Dezinfekavimo rekomendacijos:

  • 20 kv. m. 20 minučių
  • 60 kv. m. -  30 minučių
  • 100 kv. m. -  50 minučių 

  Saugumo reikalavimai

  Naudotojas privalo laikytis visų žemiau nurodytų saugumo reikalavimų, kad užtikrintų savo bei aplinkinių saugumą.
  Ozono generatorius yra aukštos įtampos elektros išlydžio prietaisas. Yra griežtai draudžiama jį naudoti aplinkose neapsaugotose nuo vandens. Yra griežtai draudžiama jį naudoti potencialiai sprogiose aplinkose.
  Ozono generatorius gamina ozoną – stipriai dezinfekuojančias, toksines dujas, kurios yra stiprus oksidatorius. Niekada nebandykite tikrinti ar ozono generatorius pradėjo ozono gamybą tiesiogiai kvėpuodami šalia ozono išleidimo angos. Ozonavimo metu žmonėms ar gyvūnams būti patalpoje ilgiau nei 5 minutes griežtai draudžiama. Pajutus tokius simptomus kaip gerklės ar kvėpavimo takų dirginimą, pradėjus kosėti, pajutus skausmą krūtinės srityje nedelsiant palikite ozonuojamas patalpas.
  Draudžiama ozono generatorių naudoti šalia natūralaus ar sintetinio kaučiuko - gumos gaminių. Ozonas gali sukelti pagreitintą tokių dirbinių senėjimą ir suirimą.