Prekių katalogas

Populiariausi eteriniai aliejai. Eterinių aliejų difuzoriaus: nauda sveikatai

Populiariausi eteriniai aliejai. Eterinių aliejų difuzoriaus: nauda sveikatai

Naudojant eterinio aliejaus difuzorius yra paprastas, patogus ir būdas pasinaudoti eterinių aliejų nauda.  

Ne paslaptis, kad gyvenimo būdas naudojant natūralias priemones gali būti naudingas jūsų sveikatai. Jei domitės natūraliomis sveikatą gerinančiomis priemonėmis, tikriausiai žinote eterinių aliejų pranašumus naudojant kvapų difuzorių, tačiau jei dar tik pradedate naudoti eterinius aliejus, pateikiame keletą privalumų. 

Eterinių aliejų difuzorius taip pat žinomas kaip aromaterapinis, kvapų arba eterinių aliejų garintuvas (difuzorius). Garinant eterinius aliejus išsklaido į orą ir užpildo erdvę natūraliais kvapais.

Vienas iš geriausiai žinomų natūralių eterinių aliejų naudojimo privalumų yra jų gebėjimas padėti atsipalaiduoti po sunkios dienos. Aliejai, tokie kaip ramunėlės, levandos ir šalavijas difuzoriuje, gali sumažinti dienos metu patirtą stresą ir pagerinti miego kokybę.

Daugelis kitų natūralių eterinių aliejų, tokių kaip pipirmėtė, citrina, eukaliptas, arbatmedis, šalavijas, rozmarinas, greipfrutas, citrina ir čiobreliai yra antimikrobiniai - antivirusiniai ir patekę į orą garų pavidalu gali būti puikus būdas kovojant prieš peršalimą ar gripą.

Šie eteriniai aliejai taip pat gali būti naudojami imuninei sistemai stiprinti, o kvapų difuzorius – garintuvas pasirūpina, kad kvėpavimo takai būtų drėgni, kad lengviau kvėpuotumėte ir būtumėte mažiau jautrūs mikrobams ir virusams.

Yra net teiginių, kad garinami eteriniai aliejai, tokie kaip imbieras, ramunėlės, levanda, eukaliptas, šalavijas, rozmarinas, pušis ir bergamotė, gali būti naudingi malšinant galvos skausmą, sąnarių skausmus ir pervargusius raumenis, taip pat aktyvina smegenų ląstelių veiklą.

Tai tik keletas iš daugelio eterinių aliejų difuzoriaus naudojimo pranašumų. Kiekvienam iš jūsų nauda gali skirtis. Tačiau rūpinantis šeimos saugumu, eterinių aliejų difuzoriai yra saugesnis pasirinkimas nei uždegtos žvakės ar smilkalų deginimas.

Išsirinkti savo eterinius aliejus ir difuzorius galite paspaudę nuorodą:
Eterinių aliejų difuzoriai
Eteriniai aliejai