Kodėl verta rinktis ergonominę balno formos kėdutę SALLI?

Didžiąją savo dienos dalį praleidžiame sėdėdami – dirbdami, vairuodami automobilį, valgydami prie stalo ar skaitydami. Dauguma žmonių sėdėdami per dieną praleidžia vidutiniškai 12 - 15 valandų! Pasirūpinkite savo sveikata keisdami sėdėjimo įpročius. 

Ergonominė balno formos kėdutė SALLI: 10 sveikatai palankių veiksnių

Šie pastebėjimai apibūdina poveikį, kuris pasiekiamas tik naudojant aktyvios dviejų dalių balno formos kėdutes. Kadangi sėdint ant tradicinės vienos dalies balno formos kėdės dažniausiai kyla daugybė nepatogumų, susijusių su laikysena, lytinių organų ir vidinių dubens organų sveikata.

Viena svarbiausių augintinio sveikatos profilaktikos priemonių apie kurią nežinote

Viena pagrindinių keturkojų ligų yra gripas, kurio pagrindinis simptomas yra pakilusi temperatūra. Tačiau, kaip žinoti ar augintiniui yra padidėjusi temperatūra?  

Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras: privalumai

Infraraudonųjų spindulių termometrai yra naudojami matuoti objektų temperatūrą laikantis saugaus atstumo - nėra poreikio fiziškai liesti objektą. Yra daugybė medicinoje naudojamų bekontakčių termometrų, todėl reikia žinoti pagrindines savybes į kurias verta atkreipti dėmesį. Žemiau pateiktos naudos, kurias suteikia bekontakčio termometro naudojimas. 

Pragulų profilaktikos ypatumai. Ką turėtume žinoti?

Pragula (decubitus) - tai įvairaus laipsnio audinių vientisumo defektai, atsirandantys veikiant išoriniams arba vidiniams veiksniams, sutrikdantiems audinių mitybą. 

Kas yra kraujo spaudimas ir kaip jis matuojamas?

Kraujo spaudimo rodiklių stebėjimas laikui bėgant padės Jums ir gydytojui priimti tinkamus ir pagrįstus gydymo sprendimus. 

Ką apie savo sveikatą galime sužinoti naudojant pulsoksimetrą?

Dėka sveikatos sektoriuje padarytos pažangos, galime nuolat stebėti su mūsų sveikata susijusių pagrindinių gyvybinių parametrų, kuriuos galime įvertinti savarankiškai, rodiklius.