Prekių katalogas

Turniketų komplektas pirmos pagalbos vaistinėlei

 • Turniketų komplektas pirmos pagalbos vaistinėlei

  Kodas: Jet1-kopija-1
 • Pagal LR SAM 2020m gruodžio 10d. įsakymą Nr.V-2876 Pirmosios pagalbos rinkinys (toliau - rinkinys) nuo 2022 01 01 turi būti įstaigose ir įmonėse, ir visose kelių motorinėse transporto priemonėse bei geležinkelio transporto priemonėse. Pirmos pagalbos vaistinėlės komplektas turi būti papildytas šiomis priemonėmis:

  • Turniketas, skirtas stipriam (masyviam) kraujavimui galūnėse (rankose, kojose) stabdyti - 2 vnt. (privaloma)
  • Pirmosios pagalbos gaivinimo kaukės dirbtiniam kvėpavimui atlikti - 2vnt (rekomenduojama)
  • Vienkartinis šalčio maišelis - 2vnt (rekomenduojama)   

   

  Komplektą sudaro turniketai, ledo maišeliai bei pirmos pagalbos gaivinimo kaukės dirbtiniam kvėpavimui, kurios yra rekomenduojamos turėti pirmos pagalbos vaistinėlėse. Turniketai, ledo maišeliai ir dirbtinio kvėpavimo vienkartinės kaukės gaivinimui yra reikalingi tiek medicinos personalui, tiek vežiotis automobilių pirmos pagalbos vaistinėlėse. Tai viena iš priemonių, kuri nelaimės atveju gali išgelbėti jus ir jūsų artimuosius.


  Turniketai yra skirtas arteriniam kraujavimui galūnėse (rankose, kojose) stabdyti. Šie turniketai yra naudojamas kaip skubios medicinos pagalbos pagrindinė gelbėjimosi priemonė, esant masyviam kraujavimui po sužeidimo. Turniketą lengva naudoti, ir sužeistasis gali jį užsidėti pats, be kitų pagalbos. Turniketas turi laiko kontrolės juostelę su lipduku bei užrašu "TIME", kur bus galima užrašyti užveržimo laiką.

  Vienkartiniai ledo maišeliai yra naudojami traumoms, skausmo malšinimui ir apsauga nuo hematomų, patinimų ir kt.
  Ledo maišelį lengva naudoti bet kur ir bet kada, nes atšąla akimirksniu, tereikia suspausti maišelio centre esančią kapsulę. Šaldo ~30 min (esant 20°C aplinkos temperatūrai). Ledo maišelį tinka turėti automobilyje, namų ar ofiso vaistinėlėje. 

  Vienkartinė pirmos pagalbos kaukė gaivinimui yra skirta naudoti suteikiant pirmą pagalbą - gaivinant ar atliekant dirbtinį kvėpavimą burna-burna. Vienkartinė kaukė yra su vienpusiu polikarbonato vožtuvu ir su netoksiška PVC apsaugine folija, kad būtų išvengta tiesioginio paciento ir gelbėtojo kontakto. Kaukė yra maišelio formos.

   

  Viekartinės kaukės gavinimui sudėtis:

  Poli-maišelis
  Atvira erdvė skirta kvėpavimui
  PVC
  Polikarbonato kandiklis    

   

  Turniketo sudėtis:

  Dirželio išmatavimai 95x3,8
  Varžčio užveržimo strypas, laikiklis (varžčio strypas pagamintas iš tvirto plastiko, o turniketo galas pažymėtas raudona spalva).
  Turniketo spalva juoda.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Video instrukcijos nuoroda: