Prekių katalogas

Masažo aliejus

 • Masažo aliejai praturtinti natūraliais ingredientais, todėl džiugina maloniais kvapais ir aukštos kokybės sudėtimi. Šie aliejai puikiai įsigeria į odą, nealergizuoja ir nedirgina, tinka visiems odos tipams, yra labai malonios tekstūros.   

  Aliejus masažui VANILĖ
  Kodas: VANILĖ

  Malonaus aromato masažo aliejus turi atpalaiduojantį ir raminantį efektą. 

  27 
  Aliejus masažui KOKOSAS - 1000ml
  Kodas: KOKOSAS

  Malonaus aromato masažo aliejus turi atpalaiduojantį ir raminantį efektą. Masažas, naudojant masažinį aliejų, leidžia sušvelninti stresą ir raumenų įtampą, puikiai tinka aromaterapijai ir atpalaiduojantiems masažams. 

  27 
  Aliejus masažui SANTALO MEDIS - 1000ml
  Kodas: SANTALO MEDIS

  Sandalmedžio eterinis aliejus pasižymi unikaliu, maloniu medienos kvapu, jis ramina, padeda susikoncentruoti ir pakelia nuotaiką. 

  27 
 • Masažo aliejai gerina procedūros kokybę, drėkina ir maitina odą. Jie gaminami iš natūralių produktų, todėl tinka visų tipų odai, yra malonios tekstūros, labai lengvai įsigeria į odą. Po masažo su aukštos kokybės eteriniais aliejais ne tik pailsi kūnas, bet ir atsipalaiduoja odą. Ji tampa elastingesnė, o natūralūs kvapai teigiamai veikia nervų sistemą. Aliejaus masažui asortimentas labai gausus, todėl čia tinkamiausius sprendimus ras įvairių kvapų mėgėjai. Gaivių, energizuojančių aromatų paletę sudaro citrusiniai kvapai, taip pat mėtos dvelksmas. Raminamai ir atpalaiduojamai veikia levanda, antibakterinėmis savybėmis išsiskiria medetkos, arbatmedžio ir alijošius. Norintiems neutralių kvapų visada pravartu rinktis miško uogų, vanilės, kokoso ar obuolių kvapus.