Prekių katalogas

Inhaliatoriai

 • Inhaliatoriai dar lengvesniam kvėpavimui

  Kenčiate nuo slogos, peršalimo bei kitų pasikartojančių kvėpavimo takų infekcijų? Metas tam padaryti galą. Modernūs kompresoriniai inhaliatoriai – tai ideali priemonė palengvinti kvėpavimo takų susirgimus ir užtikrinti dar geresnę sveikatą. Kompresorinis inhaliatorius puikiai tiks tiek sergantiems astma, tiek susiduriantiems su įprastomis kvėpavimo takų ligomis, palengvins atsikosėjimo ir kvėpavimo procesus, ypač šaltuoju metų laiku puolant virusams.

  Naudojimas susirgus ir profilaktiškai

  Inhaliatorius veikia kaip puiki pagalbinė priemonė kovojant su sloga, kosuliu bei kitais kvėpavimo takų susirgimais: laringitu, faringitu, plaučių uždegimu, bronchitu ir t.t. Svarbu paminėti, jog norint užtikrinti geresnį procedūrų efektą, rekomenduojama naudoti inhaliatorius profilaktiškai, net tada, kai ir nesergate. Tai padės išvengti galimų susirgimų, o jiems prasidėjus įveikti juos kur kas greičiau ir lengviau, nei tai būtų galima padaryti nesinaudojant jokiomis priemonėmis.

  Kaip naudoti inhaliatorių?

  Inhaliatorius yra prietaisas, kuriuo vykdomos inhaliacijos ir kvėpuojama druskos ar įvairių gydomųjų eterinių aliejų garais. Nuo inhaliacijos tipo priklauso ir prietaiso rūšis – egzistuoja daugybė skirtingų inhaliatorių su įvairiomis panaudojimo galimybėmis.

  Inhaliacijos metu kvėpuojama garais įkvepiant pro burną ir iškvepiant pro nosį. Vienos procedūros trukmė gali trukti apie 15-20min. Kiek tokių procedūrų reikia atlikti per dieną, pajusite patys. Inhaliatorius palengvins kvėpavimą, todėl naudinga jį naudoti tol, kol pajusite palengvėjimą. Norint pasiekti maksimalų efektą, rekomenduojama naudoti inhaliatorių kiekvieną dieną ligos metu, taip pat nepamiršti retkarčiais pasinaudoti jo teikiamais privalumais ir profilaktiškai.

  Inhaliatoriai suaugusiems ir vaikams

  Inhaliatorius yra universali kvėpavimą palengvinanti priemonė, tinkanti nepriklausomai nuo amžiaus – tiek suaugusiems, tiek kūdikiams, vaikams. Be įprastų inhaliatorių, pas mus taip pat rasite specialius vaikams sukurtus inhaliatorius su kaukėmis.

  Plačiame prekių asortimente pristatome įvairius pasirinkimus skirtingomis kainomis. Paprastas kompresorinis inhaliatorius gali kainuoti visai nedaug, o jo nauda yra labai didelė. Nepraleiskite progos įsigyti šių įrenginių ir investuoti į savo sveikatą – nuo šiol Jus lydės žvalumas, lengvas ir gaivus kvėpavimas, patirsite kur kas mažiau komplikacijų peršalus.

  Modernūs, aukštos kokybės inhaliatoriai padės pamiršti slogą, kosulį ir varginančius peršalimo simptomus. Tiekiame patikimiausių gamintojų produkciją už palankias ir klientui prieinamas kainas. 

  Daugiau apie inhaliatorius skaitykite: Kas yra inhaliatorius? Kodėl ir kam jų reikia?