Prekių katalogas

Gliukomačiai

  • Aukštos kokybės, tiksliai veikiantys gliukomačiai periodiniam gliukozės kiekio ir jo pokyčio kraujyje stebėjimui atlikti. Prietaisai paprastai valdomi, todėl puikiai tinka naudoti ir savarankiškai. Gliukozės kiekis kraujyje matuojamas naudojant gliukozės matavimo juosteles.  

  • Siekiant valdyti cukrinį diabetą, pats svarbiausias - gliukozės koncentracijos kraujyje stebėjimas.

    Tyrimai rodo, kad nesvarbu kokio, 1 ar 2 tipo, CD sergama, HbA1c tuo mažesnis, kuo dažniau tikrinama glikemija. Rezultatas būna dvigubai geresnis kai gliukozės koncentracija kraujyje matuojama 5-7 kartus per savaitę nei nematuojant. 

    Užtenka vos lašelio kraujo gliukomačio rezultatams pamatyti. Po kelių sekundžių ekrane bus nurodomi rezultatai leisiantys įvertinti savo organizmo būklę ir tuo pačiu apsispręsti, ar medikamentai Jums reikalingi. Jie suteikia galimybę pasirūpinti savimi be specialistų pagalbos.

    Inovatyvus aparatas cukraus kiekiui kraujyje matuoti gali padėti matuoti ne tik gliukozės kiekį kraujyje, tačiau nurodyti ir papildomus rodiklius, kaip kad nurodyti cholesterolio, šlapimo rūgšties, hemoglobino ar trigliceridų kiekį kraujyje. Vienas prietaisas padės kur kas plačiau įvertinti savo organizmo būklę, sekti jo pokyčius ir tai pat į juos reaguojant padėti organizmui tinkamai prisitaikyti. Kai kuriems žmonėms medikamentai yra kasdienybės dalis, tačiau norėdami sumažinti suvartojamų vaisų kiekį – gerkite juos tik tada, kai yra poreikis.