Prekių katalogas

Apie mus

 • Parduotuvė veiklą pradėjo 2018 metų pavasarį. Kūrybinga ir energinga Rehastar komanda nuo pat pradžių turėjo ambicingą tikslą – tapti viena populiariausių reabilitacijos, slaugos ir medicinos elektroninių parduotuvių Lietuvoje. 

  Nuolatinis tobulėjimas ir didelės pastangos padėjo mums pasiekti tai, kas esame dabar. Siūlome platų slaugos, medicinos, reabilitacijos, neįgaliųjų technikos, pagalbinių priemonių judėjimui, masažo priemonių ir įrangos, higienos reikmenų bei kitų medicinos ir sveikatingumo prekių asortimentą.

   

  Kodėl verta pirkti Rehastar.com? 

   

  Stengiamės būti išskirtiniai aukšta prekių kokybe, žemomis kainomis ir lanksčia nuolaidų sistema. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl daug dėmesio skiriame operatyvumui ir aptarnavimo kokybei. Stengiamės, kad mūsų parduotuvėje rastumėte visas jūsų sveikai, saugiai ir patogiai aplinkai reikalingas priemones už geriausią kainą.

  Mūsų misija – savo klientams teikti kokybiškus, inovatyvius bei ekonomiškai naudingus sprendimus per greičiausią įmanomą laiką.

  Mūsų vizija – geriausia vartotojo patirtis perkant internetu, didelis sveikatos prekių pasirinkimas geriausiomis kainomis!  

  Mūsų vertybės – dėmesys klientui, skaidrumas, pagarba, sąžiningumas.

  Mūsų vertybės yra pagrindas viskam, ką darome, ir padeda apibrėžti mūsų kultūrą - kad kartu galėtume įgyvendinti savo misiją. 

  Pagrindinis mūsų veiklos principas – patenkintas klientas, nes tik patenkintas klientas norės vėl apsipirkti internetinėje parduotuvėje Rehastar.com.

   

  Siekiame nuolat tobulėti, kad užtikrintumėme geriausią patirtį savo klientams!

   

  Mes džiaugiamės ir didžiuojamės jūsų teigiamais atsiliepimais apie mūsų parduotuvę: dėl laiku gauto kokybiško pirkinio, dėl greito pristatymo, išskirtinio dėmesio klientų poreikiams ar pinigų grąžinimo. 


  Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių elektroniniu paštu info@rehastar.com arba telefonu +370 626 11553.

   

     

  Įmonės rekvizitai: 

  UAB "Rehalinija"

  Įmonės kodas: 304782142

  PVM mokėtojo kodas: LT100011829012 

  Sąskaitos nr.: LT404010051004208312

  Luminor bank AB; Banko kodas: 40100, SWIFT: AGBLLT2X.

   

  Klientų aptarnavimo kontaktai:

  Darbo laikas: I-V 08:00 - 17:00
  Telefonas: +370 626 11553
  El. paštas: info@rehastar.com