Apie mus

 • UAB Rehalinija „Rehastar“ yra elektroninės komercijos įmonė įkurta 2018-03-06. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite itin platų slaugos, medicinos, reabilitacijos, neįgaliųjų technikos, pagalbinių priemonių judėjimui, masažo priemonių ir įrangos, higienos reikmenų bei kitų medicinos ir sveikatingumo prekių asortimentą.

  Stengiamės, kad mūsų parduotuvėje rastumėte visas jūsų sveikai, saugiai ir patogiai aplinkai reikalingas priemones už geriausią kainą.

  Mūsų misija – savo klientams teikti kokybiškus, inovatyvius bei ekonomiškai naudingus sprendimus per greičiausią įmanomą laiką.

  Mūsų vizija – geriausia vartotojo patirtis perkant internetu, didelis sveikatos prekių pasirinkimas geriausiomis kainomis!  

  Mūsų vertybės – dėmesys klientui, skaidrumas, pagarba, sąžiningumas.

  Mūsų vertybės yra pagrindas viskam, ką darome, ir padeda apibrėžti mūsų kultūrą - kad kartu galėtume įgyvendinti savo misiją. 

  Pagrindinis mūsų veiklos principas – patenkintas klientas, nes tik patenkintas klientas norės vėl apsipirkti internetinėje parduotuvėje Rehastar.com. Siekiame nuolat tobulėti, kad užtikrintumėme geriausią patirtį savo klientams!

  Mes džiaugiamės ir didžiuojamės jūsų teigiamais atsiliepimais apie mūsų parduotuvę: dėl laiku gauto kokybiško pirkinio, dėl greito pristatymo, išskirtinio dėmesio klientų poreikiams ar pinigų grąžinimo. 


  Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių elektroniniu paštu info@rehastar.com arba telefonu +370 626 11553.