Prekių katalogas

Žingsniamačiai

 • Kiekvienam aktyviam, sportuojančiam ir norinčiam sekti savo rezultatus. Žingsniamačiai padės jums sužinoti sudegintų kalorijų kiekį, nueitą, nubėgtą, nuplauktą ar dviračiu nuvažiuotą atstumą, sekti širdies darbą ar tiesiog sužinoti esamą laiką. 

  Išmanioji apyrankė-žingsniamatis Smart Band C6S
  Kodas: C6S

  CE sertifikatas

  Ekrano skiriamoji geba: 320X240

  Funkcija: jutiklinis ekranas, atsparumas drėgmei IP67, APP valdymas

  Operacinė sistema: IOS, Android.

  Juodos spalvos

  2699
  Išmanioji apyrankė žingsniamatis
  Kodas: KN-B1

  Išmanioji apyrankė su kraujospūdžio matuokliu ir pulsoksimetru

  23 
 • Žingsniamačiai yra populiarūs ne tik tarp aktyvų gyvenimą propaguojančių žmonių, bet ir tarp žmonių, norinčių visuomet matyti telefonuose gaunamus pranešimus. Bluetooth pagalba žingsniamatį nesunkiai sujungsite su savo išmaniuoju telefonu. Tokiu būdu, matysite gaunamas SMS žinutes, įeinančius skambučius ar socialiniuose tinkluose gaunamus pranešimus.
  Dažniausiai žingsniamačių pagalba galite stebėti svarbius jūsų sveikatos rodiklius. Kraujo spaudimas (Kraujospūdžio matavimo funkcija), deguonies lygis kraujyje (pulsoksimetro funkcija), miego kokybė. Visus šiuos ir kitus rodiklius, galėsite stebėti tam skirtoje programinėje įrangoje jūsų telefone. Užtikriname, kad mūsų parduodami žingsniamačiai, veikia sklandžiai ir yra geriausias kainos ir kokybės santykis rinkoje.