Prekių katalogas

Masažinės kėdės

 • Skirtingų modelių kėdės masažui atlikti – užtikrina paciento ir specialisto patogumą, aukštesnę teikiamų paslaugų kokybę. Kėdės gaminamos iš tvirtų, atsparių medžiagų, yra lengvai valomos, prižiūrimos. Gaminiai skirtingų spalvų, nesudėtingai derinami prie kabineto ar klinikos interjero. 

  Kėdė pečių masažui Relax
  Kodas: RELAX masažinė kėdė
  165 
  Kėdė pečių masažui Relax
  Kodas: RELAX masažinė kėdė

  Išmatavimai: 110-135 x 60 cm.
  Reguliuojamas aukštis: 110-135 cm
  Svoris: 9 kg.
   

  165 
  Kėdė pečių masažui OFFICE REH D
  Kodas: Kėdė pečių masažui OFFICE REH D
  694 
  Kėdė pečių masažui OFFICE REH D
  Kodas: Kėdė pečių masažui OFFICE REH D

  Plotis: 55 cm
  Aukštis: nuo 110 cm iki 120 cm
  Gylis: nuo 50 cm iki 65 cm
  Leidžiama apkrova: 150 kg
  Svoris: 9 kg 

  694 
  Kėdė pečių masažui OFFICE REH
  Kodas: OFFICE REH

  Plotis: 55 cm
  Aukštis: nuo 110 cm iki 120 cm
  Gylis: nuo 65 cm iki 75 cm
  Leidžiama apkrova: 150 kg
  Svoris: 10 kg 

  648 
 • Masažinės kėdės

  Dienos metu daug laiko praleidžiame sėdėdami. Esant judėjimo trūkumui, ilgainiui gali atsirasti stuburo problemų, kurias būtina kaip įmanoma skubiau gydyti. Šiai problemai palengvinti ir buvo sukurtos masažinės kėdės, ant kurių sėdint pacientui atliekamas nugaros, pečių, kaklo ir galvos masažas. Modernios masažo kėdės bus tiesiog nepamainomos slaugant neįgaliuosius ar vyresnio amžiaus žmones. Sužinokite daugiau apie tai, kokiais privalumais pasižymi masažo kėdės ir atraskite modernius bei itin kokybiškus medicininės įrangos pasirinkimus.

  Masažinė kėdė pagal Jūsų poreikius

  Esame vieni žymiausių medicininės įrangos tiekėjų Lietuvoje ir jau daug metų prekiaujame vis naujesne medicinos įranga. Plačiame medicininių prekių asortimente rasite puikų masažinių kėdžių pasirinkimą įvairiomis kainomis. Pristatome keleto skirtingų tipų masažines kėdes, sukurtas specialiai pagal vartotojų poreikius. Kiekviena iš kėdžių pasižymi unikaliomis savybėmis ir yra pritaikyta dar didesniam paciento patogumui. Sudarant užsakymą galimas platus masažinių kėdžių spalvų pasirinkimas.

  Masažo kėdes ir kitą medicininę įrangą gauname tiesiai iš patikimų, kokybišką produkciją teikiančių gamintojų, su kuriais sėkmingai bendradarbiaujame jau daug metų. Siekiame užtikrinti, kad mūsų klientai visuomet gautų tik kokybiškus įrenginius, todėl pas mus visuomet rasite geriausius pasirinkimus už prieinamą kainą.

  Taisyklingos laikysenos užtikrinimas

  • Atsisėdus ant specialių masažinių kėdžių, atsipalaiduoja pečių, juosmens ir kaklo raumenys, dingsta raumenyse susikaupusi įtampa, kuri atsirado dėl netaisyklingos laikysenos ir ilgo sėdėjimo dirbant. Sėdint tokioje pozicijoje, ši atsipalaidavimo būsena yra ideali masažui, todėl masažo procedūromis galima pasiekti optimalius rezultatus. Be tokių kėdžių neapsieina daugelis sunkių ligonių slauga užsiimančių įmonių.
  • Reguliuojamo aukščio kėdės su pagalvėle, atrama galvai ir pečiams suteikia galimybes atlikti kaklo ir galvos masažą. Tvirto rėmo ir minkštos vinilinės dangos masažinė kėdė idealiai prisitaiko prie žmogaus kūno, suteikdama jam maksimalų komfortą, todėl procedūros metu pacientas visuomet jausis itin patogiai
  • Komfortiškos, modernios, aukštos kokybės masažinės kėdės sėkmingai tarnaus dar ilgą laiką! Įsigykite kokybiškų medicinos įrenginių, kurie gerokai palengvins slaugos darbus.