Prekių katalogas

Hidroterapijos įranga

 • Inversiniai stalai skirti naudoti inversinės terapijos metu, kuomet efektyviai atpalaiduojami ir stiprinami nugaros raumenys, tiesinamas stuburas. Inversinė terapija mažina nugaros skausmus ir pagerina gyvenimo kokybę be papildomų priemonių – veikiant gravitacijos jėgai.   

  Šarko dušo prietaisas NBC
  Kodas: NBC

  Tai labai efektyvus masažavimo vandeniu būdas, reguliuojamo spaudimo vandens srove paeiliui masažuojant visą kūną (išskyrus galvą) ir tas vietas, kuriose yra didesnis raumenų ir riebalų sluoksnis, taip pat sąnarius.

  5549 
  Mobilus povandeninio masažo prietaisas Aqua
  Kodas: Aqua

  Universalus hidromasažo prietaisas

  4916 
  Vandens ėjimo bėgimo takelis Aquamotion
  Kodas: Aquamotion

  Vandens terapija yra puikus reabilitacijos, fizinės treniruotės, svorio metimo metodas. Aquamotion vandens ėjimo bėgimo takelis yra išskirtinis profesionalus medicininis prietaisas povandeninėms procedūroms. 

  99490 
  Cirkuliacinio dušo prietaisas Bryza
  Kodas: Bryza NPL

  Efektyvi, saugi ir patikima dušo sistema, skirta profesionaliam vandens masažui keičiant temperatūrą

  7758 
 • Inversinė terapija yra inovatyvus ir efektyvus sprendimas siekiant mažinti nugaros skausmą, tiesinti stuburą, atpalaiduoti ir stiprinti raumenis. Šios terapijos metu nenaudojamos jokios papildomos priemonės ar medikamentai, vaistiniai preparatai, nes organizmas yra veikiamas gravitacijos. Pacientas, atlikdamas pratimus ant inversinių stalų, naudoja savo kūno svorį, todėl terapija yra visiškai saugi. Inversiniai stalai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, yra tvirti ir patikimi, pritaikyti dirbti profesionaliai, su specialisto pagalba ir priežiūra. Šie stalai plačiai naudojami reabilitacijos centruose. Inversinė terapija yra pažangus ir paprastas, tačiau labai efektyvus sprendimas kovoti su nugaros ir stuburo problemomis.