Prekių katalogas

Hidromasažiniai prietaisai

 • Hidromasažiniai prietaisai tinkami naudoti atliekant įvairią vandens terapiją, siekiant sustiprinti ir atpalaiduoti kūną, raumenis, taip pat kovoti su nepageidaujamu svoriu. Hidromasažiniai prietaisai skirti naudoti reabilitacijos ir grožio paslaugas teikiančiuose centruose, gydymo įstaigose.

  Šarko dušo prietaisas NBC
  Kodas: NBC

  Tai labai efektyvus masažavimo vandeniu būdas, reguliuojamo spaudimo vandens srove paeiliui masažuojant visą kūną (išskyrus galvą) ir tas vietas, kuriose yra didesnis raumenų ir riebalų sluoksnis, taip pat sąnarius.

  5549 
  Mobilus povandeninio masažo prietaisas Aqua
  Kodas: Aqua

  Universalus hidromasažo prietaisas

  4916 
  Cirkuliacinio dušo prietaisas Bryza
  Kodas: Bryza NPL

  Efektyvi, saugi ir patikima dušo sistema, skirta profesionaliam vandens masažui keičiant temperatūrą

  7758 
  Vandens ėjimo bėgimo takelis Aquamotion
  Kodas: Aquamotion

  Vandens terapija yra puikus reabilitacijos, fizinės treniruotės, svorio metimo metodas. Aquamotion vandens ėjimo bėgimo takelis yra išskirtinis profesionalus medicininis prietaisas povandeninėms procedūroms. 

  99490 
 • Hidromasažiniai prietaisai gali būti kelių skirtingų rūšių ir priklausomai nuo pasirinkto modelio skirtis funkcionalumu. Dauguma įrenginių skirti masažuoti visą kūną, reguliuoti vandens srovę ir jo temperatūrą. Mobilieji hidromasažiniai prietaisai yra nesunkiai perkeliami iš vienos vietos į kitą, o cirkuliaciniai dušo prietaisai subalansuoti efektyviai ir paprastai atlikti masažo procedūras. Visi hidromasažo įrenginiai pritaikyti naudoti profesionaliai, specializuotose įstaigose. Procedūros skirtos atpalaiduoti įsitempusius raumenis, pagerinti kraujotaką ir tokiu būdu išspręsti daugelį organizmo problemų, sumažinti skausmus, kovoti su nemiga. Taip pat hidromasažas yra efektyvi priemonė kovoje su nepageidaujamais kilogramais, pastebimai tirpdo nereikalingas riebalų sankaupas.