Pristatymo sąlygos

 • Jei pirkimo suma virš 100 € - pristatymas Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) NEMOKAMAS!

  Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų nuosavas transportas arba mūsų partneriai UAB „DPD Lietuva“ arba AB „ Baltic Post" LP EXPRESS .

   

  PRISTATYMO BŪDAI

     Atsiimkite LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale

  Užsakytas prekes gaukite patogiu laiku ir patogioje vietoje visoje Lietuvoje!
  Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „LP EXPRESS“. Siuntų savitarnos terminalai veikia 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.
  Rehastar.com svetainėje į LP EXPRESS savitarnos terminalą galite užsisakyti prekes, kurių dydis yra iki 61cm x 74cm x 35cm.
  Gavėjas yra informuojamas SMS žinute ir (ar) el. paštu apie į terminalą jam pristatytą siuntą.
  Nepavykus pašto siuntos pristatyti į terminalą dėl per didelio siuntos dydžio, klientas yra informuojamas. 

     Pristatysime į namus (DPD) visoje Lietuvoje

  Jūsų užsakytas Rehastar.com prekes nurodytu adresu pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“.
  Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys per 1-7 d.d.
  Lietuvos vietovėse prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val.
  Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute.
  Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai.Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai.
  Pristatymo terminas
  Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime Jums per 1-2 darbo dienas. Jei sandėlyje esančios prekės užsakymas pateikiamas iki 12 val., galite tikėtis ją gauti jau kitą darbo dieną.
  Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad pristatymas gali užtrukti ilgiau. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 3 savaičių.
  Pristatymo kainos
  Prekių pristatymo kaina 3,50 Eur. Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai 20 €.
  Perkant už 100 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas (išskyrus Kuršių Neriją).
  Svarbu:
  Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę ir prekių kiekį.
  Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti.
  Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.
  Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.
  Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
  Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.
  Jei pasirinkote mokėjimą pristatymo metu, būtinai turėkite tikslią užsakyme nurodytą sumą. 

    Savo klientams siūlome prekes pristatyti Rehastar.com nuosavu transportu

  Taip pat produkciją visoje Lietuvoje galime pristatyti klientams patogiu metu prieš tai suderinus tinkamą laiką.
  Visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome iki Jūsų namo (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas).
  Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas pristatant).
  Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu ir taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą.

  Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą.
  Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. 

  Užsakytų prekių pristatymas į namus visoje Lietuvoje

  Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys per 1-2 d.d.

  Kitose Lietuvos vietovėse prekės pristatomos tik darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val.

  Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką būsite informuoti SMS žinute arba skambučiu nurodytu telefonu.

  į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai 20 €.

  Užnešimas

  Atkreipiame dėmesį, kad jei Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg, turėsite padėti kurjeriui ją iškelti iš automobilio. Jei pageidaujate, kad siunta būtų įnešta į namus ar biurą, ši paslauga jums papildomai kainuos 10 €.

  DĖMESIO!

  • Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių kokybės būtina įrašyti prekių priėmimo dokumente prieš pasirašant arba atsisakyti priimti prekes, priešingu atveju yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės.
  • Visos pretenzijos dėl prekių kokybės pablogėjimo, kuris atsirado transportavimo metu ir nėra matomas paprastos išorinės apžiūros metu (pastebimas tik išpakavus prekę), transportavimo įmonių yra priimamos tik per 3 darbo dienas. Todėl, tokiu atveju, būtina susisiekti su mumis kaip įmanoma anksčiau, kad būtų įvertinta prekės kokybės pablogėjimo kilmė ir nekiltų problemų atlyginant žalą (sumažinant prekės kainą, pakeičiant prekę į naują arba grąžinant už prekę sumokėtus pinigus).

  Pristatymo terminas

  • Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime Jums per 1-2 darbo dienas.
  • Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra - mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kiek gali trukti pristatymo laikotarpis.
  • Maksimali pristatymo trukmė iki 2-6 savaičių (specialiems užsakymams gali užtrukti dar ilgiau - atskiru susitarimu).

  Svarbu

  Atsiimant prekes iš kurjerio, būtina pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
  Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą. 

   

  Turite klausimų?
  Jei turite klausimų, prašome kreiptis į el. parduotuvės Rehastar.com personalą telefonu darbo dienomis 08:00 – 19:00 arba el. paštu bet kuriuo metu ir mes pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

  El. paštu: info@rehastar.com
  Telefonu: +370 626 11553