Prekių katalogas

Ozono generatoriai

 • Ozono generatoriai patikimai valo ir grynina orą, šalina bakterijas ir virusus. Ozonu prisotintas oras patalpoje ar automobilyje tampa švaresnis, gaivesnis ir naudingesnis kvėpuoti. Rinkitės skirtingo galingumo, įvairių modelių ozono generatorius.  

  Mobilus ozono generatorius OTriKS.03MB
  Kodas: OTriKS.03MB

  Grynina orą ir valo paviršius visu patalpos tūriu.
  Naikina virusus ir bakterijas.
  Šalina nemalonius kvapus.
  Efektyvumas – iki 99 proc. 

  158 
  Ozono generatorius Otriks.10MB
  Kodas: Ozono generatorius Otriks.10MB
  378 
  605  Sutaupykite 227 
  Ozono generatorius Otriks.10MB
  Kodas: Ozono generatorius Otriks.10MB
  Naikina bakterijas, virusus, pelėsį ir kitus patogenus; Šalina nemalonius kvapus Tinkamas bet kokiai patalpai iki 200 m2 Keraminės ozono plokštės ilgaamžiškumas – veikimas iki 20 000 val. Ozono koncentracija iki 10g/h; Naikina bakterijas ir virusus visame patalpos tūryje; Efektyvumas – iki 99 proc
  378 
  605  Sutaupykite 227 
 • Ozono generatorius savo veikimo metu gamina ozoną. Tai medžiaga, kaip pavyzdžiui, kuri atsiranda lauke po perkūnijos arba pušynuose, kadangi pušys išskiria ozoną. Esame visi buvę pušynuose, tad puikiai žinome koks ten švarus oras būna kurį įkvepiame. Skirtumas tik tas, kad ten ozono koncentracija yra labai maža, o uždarose patalpose negalima ilgam palikti ozonatoriaus įjungto. Kadangi įkvėpus didelę koncentraciją ozono, sutrūktų plaučių alveolės. Tad dezinfekuojant patalpas arba ozonavus automobilio saloną, būtina atidaryti langus ir palikti bent keliasdešimt minučių prasivėdinti.

   Ozono generatorius padeda pasirūpinti Jūsų namų gaivumu ir tuo pačiu išvengti bakterijų bei virusų, kurie kelia įvairias ligas. Ozono generatorius plačiai naudojamas labai skirtingo tipo daiktų dezinfekavimui, tad susipažinkite, įvertinkite ir tinkamai pasirinkite. 

   Aparatą sėkmingai naudoja auto salonus plaunančios įmonės ir auto dirbtuvės, teikiančios automobilio salonų, krovininių skyrių ir refrižeratorių, mikroautobusų ir automobilių kondicionavimo sistemų dezinfekcijos paslaugas. Viena iš pagrindinių gerų aparato savybių, yra tai, kad jo darbui nereikalingos jokios eksploatacinės išlaidos. Generuojamas ozonas pilnai sunaikina visose sunkiai pasiekiamose vietose žinomus virusus, bakterijas, sporas, pelėsį ir k.t. (o būtent tai, kas sukelia nemalonų kvapą, alergiją, čiaudulį, slogą), taip atlikdamas pilną dezinfekciją. Šiai dienai nežinomas nei vienas mikroorganizmas, bakterijos, sporos ir virusai, kurių nesunaikintų ozonas.

       Ozonas yra aplinkai nekenksminga valymo technologija. Tai yra vienas iš geriausių būdų, kaip išvalyti patalpą ar automobilio saloną nuo mikrobų, bakterijų ar kenksmingų žmogui chemikalų. Ozonas, kurį gamina ozonatorius, saveikaujant su mikrobiologinėmis medžiagomis, yra paverčiamos paprastu deguonimi. Yra moksliškai įrodyta, jog ozonavęsis oras, visiškai nėra kenksmingas žmonėms, priešingai, po dezinfekuotos patalpos, žmogaus kvėpavimo sistema atsigauna.
       

  Ozono generatorius sėkmingai galima naudoti ir rasti paskirtį patalpose. Dėka aukšto efektyvumo lygio prietaisai gerai tinka naudoti autobusams bei didesniems kėbulams, o lengvųjų automobilių kėbulus dezinfekuoja itin greitai.