Ozono generatoriai

 • Ozono generatorius Otriks.10MB
  Kodas: Ozono generatorius Otriks.10MB
  28300
  43600 Sutaupykite 15300
  Ozono generatorius 10g
  Kodas: OZ10g
  8400
  10500 Sutaupykite 2100
  Mobilus ozono generatorius OTriKS.03MB
  Kodas: OTriKS.03MB
  8500
  Ozono generatorius MOG 06 G
  Kodas: MOG 06 G
  114500
 •   Ozono generatorius savo veikimo metu gamina ozoną. Tai medžiaga, kaip pavyzdžiui, kuri atsiranda lauke po perkūnijos arba pušynuose, kadangi pušys išskiria ozoną. Esame visi buvę pušynuose, tad puikiai žinome koks ten švarus oras būna kurį įkvepiame. Skirtumas tik tas, kad ten ozono koncentracija yra labai maža, o uždarose patalpose negalima ilgam palikti ozonatoriaus įjungto. Kadangi įkvėpus didelę koncentraciją ozono, sutrūktų plaučių alveolės. Tad dezinfekuojant patalpas arba ozonavus automobilio saloną, būtina atidaryti langus ir palikti bent keliasdešimt minučių prasivėdinti.

       Aparatą sėkmingai naudoja auto salonus plaunančios įmonės ir auto dirbtuvės, teikiančios automobilio salonų, krovininių skyrių ir refrižeratorių, mikroautobusų ir automobilių kondicionavimo sistemų dezinfekcijos paslaugas. Viena iš pagrindinių gerų aparato savybių, yra tai, kad jo darbui nereikalingos jokios eksploatacinės išlaidos. Generuojamas ozonas pilnai sunaikina visose sunkiai pasiekiamose vietose žinomus virusus, bakterijas, sporas, pelėsį ir k.t. (o būtent tai, kas sukelia nemalonų kvapą, alergiją, čiaudulį, slogą), taip atlikdamas pilną dezinfekciją. Šiai dienai nežinomas nei vienas mikroorganizmas, bakterijos, sporos ir virusai, kurių nesunaikintų ozonas.

       Ozonas yra aplinkai nekenksminga valymo technologija. Tai yra vienas iš geriausių būdų, kaip išvalyti patalpą ar automobilio saloną nuo mikrobų, bakterijų ar kenksmingų žmogui chemikalų. Ozonas, kurį gamina ozonatorius, saveikaujant su mikrobiologinėmis medžiagomis, yra paverčiamos paprastu deguonimi. Yra moksliškai įrodyta, jog ozonavęsis oras, visiškai nėra kenksmingas žmonėms, priešingai, po dezinfekuotos patalpos, žmogaus kvėpavimo sistema atsigauna.
       Ozono generatorius sėkmingai galima naudoti ir rasti paskirtį patalpose. Dėka aukšto efektyvumo lygio prietaisai gerai tinka naudoti autobusams bei didesniems kėbulams, o lengvųjų automobilių kėbulus dezinfekuoja itin greitai.