Prekių katalogas

Elektromagnetinis kaklo masažuoklis su šildymo funkcija Global Relax TEISHO (2023 m)

 • Elektromagnetinis kaklo masažuoklis su šildymo funkcija Global Relax TEISHO (2023 m)

  Kodas: TEISHO

  Atnaujintas 2023m modelis

  Pristatymas
  1-3 d.d.
  • Masažo programos: atpalaidavimui, regeneruojantis, termoterapinis
  • Pažangi 3D technologija
  • 16 intensyvumo lygiai
  • Masažo būdai: akupunktūrinis, plazdėjimo, greitų bakstelėjimų, minkymo
  • Masažas elektriniais impulsais
  • Ergonomiškas dizainas
  • Galimas bevielis balso aktyvinimas
  • „Bluetooth“
  • Nedidelis ir lengvas
  • Automatinio išjungimo funkcija po 15 minučių naudojimo
  • Ilgas baterijos veikimo laikas

  ĮVAIRŪS MASAŽO REŽIMAI / 16 STIPRUMO LYGIŲ : TEISHO® masažo režimai- akupunktūrinis, plazdėjimo, greitų bakstelėjimų, minkymo, galite pasirinkti tinkamą režimą, kad palengvintumėte ir atpalaiduotumėte kaklo raumenų skausmą, standumą ir nuovargį. Masažuoklis padeda pagerinti miego kokybę ir skatina kraujotaką. Galite lengvai pakeisti skirtingus masažo būdus ir mėgautis net 16 intensyvumo lygių, kad masažą pritaikytumėte pagal savo poreikius.
  MASAŽAS SU ELEKTROS IMPULSŲ / TERMOTERAPIJA: 2 dalys, sujungtos plačiu elektrodu, kuriuo per žemo dažnio elektrinius impulsus efektyviai malšinamas skausmas ir nuovargis įvairiose kūno vietose, tuo pačiu leidžiant mėgautis kaklo masažu. Šilumos funkcija pagreitina kraujotaką, greičiau malšina skausmą ir raumenų įtampą.
  ERGONOMINIS DIZAINAS / BLUETOOTH / AKTYVAVIMAS BALSU: Inovatyvaus ir ergonomiškos dizaino masažuoklis suteikia daugiau jėgų ir prisitaikymo galimybių. Masažuoklis nedidelis, o lengvas svoris leidžia lengvai jį transportuoti. Masažo seanso metu galite klausytis mėgstamos muzikos. Susiejant įrenginius per „Bluetooth“ - galima naudotis belaidžio balso aktyvinimo funkcija.
  NAUDOJIMO SAUGUMO PATARIMAI: po 15 minučių galima naudoti automatinio išsijungimo funkciją, kad apsaugotumėte odą ir sveikatą. Jei kaklo oda yra sausa, prieš naudodami masažuoklį,  odą sudrėkinkite drėgnu rankšluosčiu. Nenaudokite masažuoklio, jei naudojate bet kokį medicininį elektroninį prietaisą, pvz., širdies stimuliatorių, arba jei turite kokių nors metalinių implantų.

  TEISHO®  yra nešiojamas, belaidis daugiafunkcis masažuoklis. Jame yra keli masažo režimai (akupunktūra, plazdėjimas,greitų bakstelėjimų, minkymas), todėl galite pasirinkti tinkamą režimą, kad palengvintumėte ir atpalaiduotumėte kaklo raumenų skausmą, sustingimą ir nuovargį, pagerintumėte miego kokybę ir skatintumėte kraujotaką.

  FUNKCIJOS
  Masažo rūšis: Akupunktūra, plazdėjimas, greitų bakstelėjimų, minkymas
  Masažo zonos: kaklui, pasirinktinai gali būti naudojamos pečiams, juosmeniui, kojoms, blauzdoms, rankoms, nugarai.
  Pagrindinės funkcijos: Masažas elektriniais impulsais, termoterapija, belaidis

  NAUDA
  Prietaisas pagerina kraujotaką ir deguonies perdavimą į smegenis. Pagerina sveikatą, malšina galvos skausmą, galvos svaigimą, miego trūkumą, dažną nuovargį ir padeda stimuliuoti kūno energiją.

  Daugiau apie kaklo masažo naudą skaitykite paspaudę čia.  

  Masažas su TEISHO® yra atpalaiduojantis ir naudingas sveikai.