Prekių katalogas

Hibridinis čiužinys pragulų gydymui Flexi Air

 • Hibridinis čiužinys pragulų gydymui Flexi Air

  Kodas: FLEXIAIR

  Labai aukštos rizikos pragulų prevencijai ir gydymui

 • Hibridinis antipragulinis čiužinys Flexi Air pasižymi geriausiomis poroloninio ir kompresorinio čiužinio savybėmis. Jis užtikrina tvirtą ir stabilų pagrindą pacientui, neerzina jo vibracijomis ir kompresoriaus skleidžiamu triukšmu ir pasižymi ypatingai aukštomis antipragulinėmis savybėmis, todėl yra puikus pasirinkimas pacientams iki IV lygio pragulų gydymui.

  Tai specialios konstrukcijos čiužinys, kurio pagrindas sudarytas iš "U"formos aukšto tankio putų poliuretano. Šis pagrindas užtikrina stabilų ir tvirtą pagrindą, o paaukštinti kraštai padeda pacientui lengviau išlipti, bet neišslįsti iš lovos, o taip pat prilaiko pacientą miego metu.

  Čiužinio viršutinė dalis (įdėklas) yra sudarytas iš trijų skirtingų zonų. Paciento galvos, nugaros ir dubens srityse yra integruotos specialios patentuotos technologijos kameros, kuriose slėgis automatiškai paskirstomas, priklausomai nuo paciento svorio. Kamera paciento galvos dalyje atlieka pagalvės funkciją. Trečioji blauzdų ir kulnų sritis turi specialų nuolydį, kuris padeda sumažinti spaudimą jautrausiai vietai - paciento kulnams. Šį dalis yra pagaminta iš specialiai išfrezuoto putų poliuretano juostų, kurios sumažina slėgį aplink visą kulną. 

  Visos šios kameros užtikrina puikų paciento svorio pasiskirstymą ir oro cirkuliaciją jo odos paviršiuje.

  Čiužinio užvalkalas pagamintas iš skysčiams nelaidaus, elastingo visomis keturiomis kryptimis audinio, kuris puikiai praleidžia orą yra antimikrobinis ir antigrybelinis bei atsprarus ugniai. Čiužinio užvalkalas turi specialų užtrauktuko atvartą, apsaugantį  nuo skysčių patekimo į čiužinio vidų bei keturias rankenas čiužinio šonuose, lengvesniam pernešimui. Užvalkalo siūlės sulydytos ultragarsu dėl didesnio patvarumo ir ilgaamžiškumo. Užvalakalas gali būti lengvai nuimamas skalbimui ir turi užtrauktuką iš visų keturių pusių. Užvalkalo apatinė dalis neslystančiu pagrindu, todėl čiužinys stabiliau laikosi lovoje.

  Techniniai parametrai:

  Čiužinio išmatavimai: 200x90x20 cm (galimi kiti dydžiai)
  Kamerų aukštis ir skaičius: 6 x 13 cm
  Užvalkalo medžiaga: elastingas PU
  Atsparumas ugniai: BS 7177 crib 2, EN 597-1&-2, BS 5852
  Maksimali apkrova: 200 kg
  Pragulų rizika: I-IV stadija