Prekių katalogas

Masažinis fotelis Comfort Plus 806

 • Sakura yra kokybė, kuri džiugina
  Prekinis ženklas Sakura buvo sukurtas siekiant sukurti aukščiausios kokybės masažines kėdes, kurios patenkins net išrankiausius vartotojus. Masažo meistrų konsultacijų pagrindu specialistų sukurta technologija garantuoja itin sėkmingą ir pasitenkinimą teikiančią patirtį kiekvieną kartą įjungus vieną iš sukurtų režimų. Sakura masažiniai foteliai yra patogumas ir rūpinimasis sveikata viename. Jie taip pat puikiai tinka atsipalaiduoti ir medituoti. Įvertinti vartotojų visoje Europoje, jie pagerina kiekvieno iš jų gyvenimo kokybę ir sveikatą.

   Aukštos kokybės
  Sakura masažinės kėdės pasižymi meistrišku atlikimo tikslumu, pažangiausiomis technologijomis ir visišku komfortu vartotojui. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori aukščiausios kokybės masažo, lengvai pasiekiamo namuose ar darbo vietoje. Fotelio konstrukcija tvirta, o apmušalai pagaminti iš kokybiškos eko odos. 

  Veiksmingos masažo technikos
  Sakura Comfort Plus fotelyje naudojamos net 7 efektyvios masažo technikos ; minkymas, trinktelėjimas, trankymas, shiatsu, minkymas trankydamas, minkymas plaktuku, minkymas draskymu (pėdų masažas). Čia ypatingo dėmesio nusipelno šie dalykai:

  Minkymas: masažo technika, kai spaudžiamas paviršinis ir gilusis audiniai, siekiant išgydyti įtemptus raumenis, padidinti lankstumą ir sumažinti skausmą, suardant ir sulygiuojant raumens kolageno skaidulas. Ši technika taip pat gali sumažinti su stresu ir nerimu susijusių emocijų jausmą.

  Plekšnojimas: Pakartotinis spaudimas nugaros srityje trinktelėjimo judesiu. Seka yra ištisinė ir vyksta trumpais impulsais, atpalaiduojančiais nugaros raumenis.

  Minkymas ir plekšnojimas: ši technika leis labiau atsipalaiduoti ir atpalaiduoti raumenis. Tai turės teigiamą poveikį visam kūnui, nes bus naudojamas dinaminis plekšnojimas ir lėtesnis minkymas.

  Shiatsu: Shiatsu masažas naudoja kai kuriuos tuos pačius metodus kaip akupresūra, o iš tikrųjų Shiatsu reiškia „pirštų spaudimą“ ir naudoja tempimą, spaudimą ir sukimąsi, kad suteiktų viso kūno atkuriamąjį poveikį, kuris gali sumažinti stresą, raumenų skausmą, nerimą ir depresiją. . Shiatsu masažo filosofija yra gana sena ir pagrįsta idėja, kad jūsų gyvybinė energija arba ki (chi arba qi) teka jūsų kūnu įvairiais energijos kanalais. Kai jaučiate skausmą tam tikroje srityje, šis energijos kanalas yra užblokuotas. Shiatsu masažas padeda pašalinti šiuos užsikimšimus ir yra atpalaiduojantis bei gaivinantis masažas.

  Kompresinis masažas su oro pagalvėmis
  Įrengtas net 16 oro pagalvių, jis idealiai atliks kompresinį masažą visoms pagrindinėms kūno dalims: pėdoms, blauzdoms, šlaunims, rankoms ir pečiams.

  Pažangi technologija
  Fotelis naudoja 4D technologiją – tai reiškia, kad masažas vyksta keturiomis dimensijomis. Masažo volai juda skirtingu greičiu, nes įsibėgėja ir sulėtėja specialiai užprogramuotu laiku. Masažas atliekamas aukštyn ir žemyn, kaire ir dešine, papildomai atsižvelgiant į tikslią stuburo formą ir judant fiksuotu gyliu.

  Integruoti Hi-Fi Bluetooth garsiakalbiai
  „Comfort Plus 806“ modelis yra masažinė kėdė su daugybe įmontuotų funkcijų, kurios kyla tiesiogiai iš naujai sukurtų „Sakura“ technologijų. Įmontuoti „Bluetooth“ garsiakalbiai yra abiejose kėdės pusėse ir leidžia įjungti jums tinkančią muziką, taip maksimaliai padidindami savo pasitenkinimo lygį. 

  6 unikalios masažo programos
  Tiesiog atsisėskite, įsitaisykite patogiai ir įjunkite kėdę naudodami valdymo skydelį, kurį galima pritvirtinti prie komplekte esančio stovo. Įjunkite vieną iš automatinių programų arba nustatykite masažą rankiniu būdu. Jei norite pradėti greitai, yra 6 programos, sukurtos siekiant suteikti jums geriausią patirtį pagal jūsų pageidavimus. Šios programos yra: standartinė, atpalaiduojanti, atsigavimo, atsipalaidavimo, miego masažas ir juosmens masažas.

  Lengvas valdymo skydelis su ekranu
  Kėdės valdymas negali būti lengvesnis – jos skydelis sukurtas skaidriausiu būdu. Skydelyje rasite silueto modelį, kartu su masažo taku, kuriame bus rodoma, kuri kūno dalis šiuo metu yra masažuojama. Jis taip pat parodys, kurios oro pagalvės yra aktyvios. Galite valdyti laiką (pasirenkant 5, 10, 15, 20, 25 arba 30 minučių režimą), kėdės padėtį, taip pat masažuoklių intensyvumą (5 galios lygiai). Rankiniu režimu, žinoma, galite nustatyti, kuri kūno dalis turi būti masažuojama, ir kontroliuoti konkrečių oro pagalvių veiklą. 

  Kūno aptikimo sistema
  Tiesiog atsisėskite, įsijauskite patogiai ir įjunkite vieną iš automatinių režimų. Fotelis išmaniai atliks Jūsų kūno masažą, kaip ir apsilankius profesionaliame masažo salone. Kūno formų nustatymo sistema atpažins pečių padėtį, ūgį ir kūno tipą bei pritaikys atitinkamą masažą. Norėdami tai padaryti, įjungę sistemą, kol skambės pyptelėjimas, atsisėskite į geriausią ir patogiausią padėtį.

  Nulinės gravitacijos funkcija – nesvarumo būsena
  Visišką atsipalaidavimą garantuoja ZERO GRAVITY funkcija, kurios dėka jausitės taip, lyg sklandytumėte ore. Šioje pozicijoje jūsų keliai bus jūsų širdies lygyje, todėl jūsų raumenys visiškai atsipalaiduos, pagerės kraujotaka visame kūne, o jūsų savijauta ženkliai pagerės. 

  Infraraudonųjų spindulių šildymas juosmens srityje
  Sėdynėje yra galimybė šildyti juosmens sritį. Tai ypač naudingas sprendimas rudenį ir žiemą. Infraraudonųjų spindulių bangomis pašildytas kompresas greitai įkaista ir yra visiškai saugus.

  Ilgas masažo kelias, didesni ir pilnesni pojūčiai
  Įsidėmėtinas labai ilgas masažo kelias, 135 cm ilgio. Jis apims šlaunis, sėdmenis, klubus, visą stuburą, taip pat kaklą. Kiekvienas užsiėmimas su foteliu yra neįkainojama parama stuburo, nugaros ir viso kūno sveikatai. 

  Jums arba jūsų klientams
  Seansas su Sakura Comfort Plus 806 masažine kėde pirmiausia yra būdas lengvai atsipalaiduoti bet kuriuo paros metu, ypač po varginančios dienos ar treniruotės. Fotelis gali tapti jūsų mėgstamiausiu palydovu ir pradžiuginti svečius ar klientus. Puikios estetikos dėka jis puikiai tiks jūsų namų erdvėje, profesionaliame salone ar kaip biuro dalis.

  Specifikacija:
  • Elegantiškas fotelis kaip namų, biuro ar profesionalaus salono įranga;
  • Pažangi 4D išmaniojo masažo technologija;
  • Kūno aptikimo sistema;
  • 7 efektyvios masažo technikos;
  • Skaidrus valdymo pultas su LCD ekranu su pritvirtintu stovu;
  • 6 automatinės programos;
  • Galimybė rankiniu būdu valdyti masažo parametrus, įskaitant jo oro pagalves, intensyvumą ir laiką;
  • Atlošo ir kojų padėties kontrolė;
  • Nulinės gravitacijos funkcija;
  • Masažiniai voleliai, naudojant akupresūrą pėdoms;
  • Abiejose sėdynės pusėse įmontuoti Hi-Fi Bluetooth garsiakalbiai;
  • Infraraudonųjų spindulių sėdynės šildymo funkcija;
  • Labai ilgas masažo kelias (134 cm); nuo kaklo iki šlaunų;
  • 16 oro pagalvių;
  • Apmušalai iš ekologiškos odos; atsparus nešvarumams;
  • Vietos taupymas; fotelis gali stovėti 5 cm atstumu nuo sienos;
  • Apsauga nuo perkaitimo ir perkrovos;
  • Ratai prie pagrindo, kad būtų lengva judėti.


  Techniniai duomenys:

  Galia: 130 W
  Įtampa: 220-240V
  Dažnis: 50 Hz
  Matmenys: 148 x 77 x 113 cm (vertikaliai)
  173 x 77 x 89 cm (nuleista)
  Svoris: 104 kg (bruto svoris), 90 kg (grynasis svoris)
  Tinka naudoti esant: 0-35°C
  Tinka laikyti: -5°C ~ 35°C temperatūroje
  Maksimalus vartotojo svoris: ~150 kg
  Komplekte: fotelio masažuoklis, valdymo pultas, maitinimo laidas, instrukcija.