Medicininės kušetės

 • Medinė kušetė GAIA III
  Kodas: GAIA III
  60300
  Medinė kušetė GAIA II
  Kodas: GAIA II
  47700
  Metalinė kušetė RIVA MINI
  Kodas: RIVA MINI
  29700
  Medinė kušetė GAIA I
  Kodas: GAIA I
  46100
  Medinė kušetė HERA
  Kodas: HERA
  40600
  Metalinė kušetė RIVA
  Kodas: RIVA
  31400
  Medinė kušetė AFRODITĖ II
  Kodas: AFRODITĖ II
  39100
  Metalinė kušetė NORMA II
  Kodas: NORMA II
  35700
  Medinė kušetė AFRODITĖ I
  Kodas: AFRODITĖ I
  34900
  Metalinė kušetė NORMA
  Kodas: NORMA
  29900
  Medinė kušetė RELAX MAX II
  Kodas: RELAX MAX II
  35600
  Metalinė kušetė NORMA MINI
  Kodas: NORMA MINI
  27700
  Medinė kušetė RELAX II
  Kodas: RELAX II
  33800
  Metalinė kušetė DONA
  Kodas: DONA
  38600
  Medinė kušetė RELAX MAX
  Kodas: RELAX MAX
  33100
  Metalinė kušetė MONA
  Kodas: MONA
  30700
  Medinė kušetė RELAX
  Kodas: RELAX
  31800
  Medinė kušetė RELAX MAX MINI
  Kodas: RELAX MAX MINI
  29900
 • Medicininės kušetės

  Naujos ir modernios medicininės kušetės suteiks dar daugiau komforto atliekant įvairias procedūras. Juk patogumas – tai vienas didžiausių sveikatos garantų, kadangi procedūros turi būti atliekamos kruopščiai, profesionaliai ir taisyklingai, naudojant patikimą ir modernią gydymo įrangą. Aukštos kokybės ir specialiai patogumui sukurti baldai didele dalimi lemia procedūrų kokybę, todėl verta pasirūpinti patikima įranga jau dabar.

  Nežinote nuo ko pradėti? Mes Jums padėsime ir pasiūlysime geriausius, patikimų gamintojų sprendimus.

  Lengvos ir patogios procedūros

  Modernios medicininės kušetės puikiai tinka masažui, bendrajai pacientų apžiūrai ir kitoms medicininėms procedūroms. Procedūrų metu klientas jausis dar komfortiškiau. Patogus ir minkštas paviršius leis maksimaliai atsipalaiduoti raumenims, mažins įtampą, stresą. Tvirtas kušetės rėmas padeda išlaikyti stabilumą ir tolygų kūno svorio pasiskirstymą. Kušetės paviršius yra dengiamas skirtingų spalvų bei atspalvio dirbtine oda, todėl renkantis reikiamą spalvą sukuriamas jaukus ir stilingas patalpos dizainas.

  Platus medicinos reikmenų pasirinkimas

  Pas mus rasite platų medicininių kušečių pasirinkimą patiems įvairiausiems poreikiams. Tiekiame iš medienos, metalo ir kitokių medžiagų pagamintą geriausių gamintojų produkciją. Tam, kad pasirinkimas būtų dar platesnis ir Jūsų poreikiams nieko netrūktų, užtikriname platų įvairių kušetėms skirtų detalių ir dalių asortimentą.

  Be skirtingo dydžio ir dizaino kušečių su reguliuojamais atlošais dar tiekiame jų ratukus su stabdžiais, pagalvėles, šonines rankenų atramas, rėmus, apsauginius buferius, rulonų laikiklius, įvairias lentynėles ir kt. Peržvelkite mūsų pasiūlymus ir išsirinkite tai, kas labiausiai atitinka Jūsų poreikius bei lūkesčius.

  Esant poreikiui, kreipkitės į mūsų kvalifikuotus konsultantus. Patyrę specialistai pristatys kiekvieno pasirinkimo privalumus ir padės greičiau bei lengviau atrasti reikiamus produktus.

  Kokybiškos ir patvarios medicininės kušetės už gerą kainą! Nepraleiskite galimybės įsigyti patikimų gamintojų produkcijos, kuri padės užtikrinti dar didesnį patogumą, sklandų ir malonų darbą bei geresnę procedūrų kokybę.