Prekių katalogas

Pėdų ir kojų masažuoklis VITALZEN

 • Pėdų ir kojų masažuoklis VITALZEN

  Kodas: VITALZEN
  Pristatymas
  1-3 d.d.
 • 3 minkymo masažo programos
  4 lankstūs minkymo diskai
  Anticeliulitinis poveikis
  Presoterapijos sistema
  Specializuotas pėdų refleksologinis masažas
  Masažas termoterapija
  3 slėgio valdymo lygiai
  Nuimamas audinio užvalkalas
  Patogus valdymo skydelis


  3 MINKYMO MASAŽO PROGRAMOS / ANICELIULITINIS POVEIKIS: VITALZEN® masažuoklis turi 4 lanksčius minkymo diskus, kurie stipriai masažuoja taškus ir giliai įsiskverbia į raumenis, skatina raumenų audinių atsinaujinimą, efektyviai malšina skausmą ir nuovargį - padeda tonizuoti, formuoti ir pagražinti kojas - suaktyvina drėkinimą ir kraujotaką (pasižymi anticeliulitiniu poveikiu).
  PRESOTERAPIJOS SISTEMA: minkymo masažo ir presoterapijos derinys suteikia atpalaiduojančią ir atgaivinančią masažo patirtį, nes ji orientuota į pėdų ir pėdų padų refleksinius taškus - giliai masažuoja skirtingus pėdų, kulkšnių ir blauzdų raumenų sluoksnius, atjaunina raumenis ir suteikia visišką atsipalaidavimo jausmą - padeda sušvelninti pado fascito skausmo.
  REFLEXOTERAPIJA / TERMOTERAPIJA: Atliekamas slėgio taškinis masažas, kuris stimuliuoja akupunktūros taškus ant kojų padų, kad pašalintu skausmą skirtingose ​​kūno dalyse, suteikiant natūralų analgetinį poveikį. Šilumos funkcija pagreitina kraujotaką ir raumenų audinių atstatymo procesą, palengvina skausmą ir atpalaiduoja raumenis.
  NUIMAMI UŽVALKALAI / VALDYMO SKYDAS: Nuimami užvalkalai (su užtrauktuku) palengvina gaminio valymą ir higieną. Patogiai išdėstytas valdymo skydelis, palengvina programų valdymą. Automatinio išjungimo funkcija, po 15 minučių masažuoklio naudojimo.  „VITALZEN®“ masažuoklis yra nešiojamas ir lengvai transportuojamas, todėl jį galima naudoti namuose, biure ir kitur. 

  Minkymo ir refleksoterapijos technika leis jums palengvinti skausmą ir raumenų nuovargį, taip pat stimuliuos įvairius pėdų padų akupunktūros taškus, kad pagerintumėte savo sveikatą.

  FUNKCIJOS
  Masažo tipas: minkymas, presoterapija, slėgio taškų masažas (refleksoterapija)
  Masažo sritys: pėdos, kulkšnys, blauzdos
  Pagrindinės funkcijos: minkymo masažas ir pėdų bei padų refleksinių taškų stimuliavimas naudojant refleksoterapijos metodus

  NAUDA
  Efektyviai malšina skausmą ir nuovargį
  Padeda tonizuoti, formuoti ir pagražinti kojas
  Minkymo ir presoterapijos masažas veikia skirtingus pėdų, kelių ir blauzdų raumenų sluoksnius, leidžia jiems atsipalaiduoti ir atjaunėti.
  Minkymo ir presoterapijos masažas orientuotas į gyvybiškai svarbius pėdų ir padų refleksinius taškus, taip pasiekiant teigiamą refleksoterapijos efektą.
  Gerina kraujotaką