Prekių katalogas

Išmanioji apyrankė žingsniamatis

 • Išmanioji apyrankė žingsniamatis

  Kodas: KN-B1

  Išmanioji apyrankė su kraujospūdžio matuokliu ir pulsoksimetru

 • Ši išmanioji apyrankė su lietimui jautriu ir spalvotu ekranėliu visapusiškai rūpinasi jūsų sveikata. Ji ne tik stebi jūsų aktyvumą, skaičiuoja jūsų nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas ar nueitą atstumą, bet ir stebi kitus gerai sveikatai būtinus rodiklius tokius, kaip jūsų kraujo spaudimas (kraujospūdžio matavimo funkcija), pulsas ar kraujo įsotinimo deguonimi lygis (pulsoksimetro funkcija), miego kokybė. Taip pat ji informuos jus apie gautus SMS pranešimus ar įeinančius skambučius, todėl galėsite visada būti pasiekiami jums artimiems žmonėms. Apyrankė lengvai ir paprastai sinchronizuojama su jūsų išmaniuoju telefonu Bluetooth jungties pagalba, o duomenis apie savo aktyvumą ir sveikatos būklę galėsite stebėti programėlėje "Wearfit". 

  Šios apyrankės išskirtinumas - nedidelė kaina ir didelis naudingų funkcijų skaičius bei aukšta kokybė, lyginant su kitų žymių išmaniųjų apyrankių gamintojais. Šios apyrankės gamintojas jau daugelį metų gamina išmaniąsias apyrankes ir komplektuojančias dalis kitiems gerai žinomiems išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių gamintojams, todėl tai yra apyrankė, kurios kokybė patikrinta ir garantuojama. 

  Pagrindinės funkcijos:

  Laiko ir datos rodymas
  Baterijos būklės ir oro sąlygų rodymas
  Žingsniamatis
  Nueito atstumo matuoklė
  Sudegintų kalorijų skaičiuoklė
  Širdies ritmo monitorius
  Kraujospūdžio matuoklis
  SPO2 matuoklis (pulsoksimetras)
  Laikmatis
  Telefono ieškojimo funkcija
  Pranešimas apie SMS žinutę
  Pranešimas apie įeinantį skambutį

  PASTABA: Išmaniosios apyrankės kraujospūdžio ir pulsoksimetro matavimų duomenys negali būti naudojami medicinos tikslais ar gydymui skirti. Parodymų rezultatai yra informacinio pobūdžio ir esant nukrypimams būtina juos patikrinti su profesionaliais prietaisais ar pasikonsultuoti su savo gydytoju!