Prekių katalogas

Burnos irigatorius waterpik WP-260 vaikams

 • Burnos irigatorius waterpik WP-260 vaikams

  Kodas: WP-260

  Būtinas breketams 

  Efektyvus dantų apnašų šalinimas 

  Sveikesnės dantenos 

  Šalina dantų apnašas ir nešvarumus 

 • Vaikiškas burnos irigatorius „Waterpik®“ –  lengvas, efektyvesnis ir smagesnis būdas vaikams valytis dantis. Burnos irigatorius skirtas 6 metų bei vyresniems vaikams. Mažo dydžio ir paprastas dizainas palengvina dantų valymąsi. Šis irigatorius puikiai tinka bet kuriam vaikui, kuris nešioja breketus arba negali naudoti dantų siūlo.

  „Waterpik®“ burnos irigatorius pasižymi saugiu, vaikams skirtu dizainu. Lengvas valdymas pirštų galiukais „On/Off“ jungiklis bei Slėgio reguliavimo sistema, taip pat rezervuaras, kurį galima naudoti kaip dangtelį, norint, kad prietaisas liktų švarus. Burnos irigatoriaus komplekte yra vienas ortodontinis antgalis breketams bei vienas klasikinis purkštuko antgalis, skirtas bendram valymui. Irigatoriui yra suteikiama dviejų metų garantija.

  Kliniškai įrodyta, kad „Waterpik® burnos irigatoriai yra efektyvesni negu tradicinis dantų siūlas, mažinant dantų apnašas, gingivitą bei dantenų ligas. Yra įrodyta, kad naudojant kartu su dantų šepetėliu, burnos irigatoriai yra 3 kartus efektyvesni nei dantų siūlas ir iki 5 kartų efektyvesni nei vien valymas šepetėliu aplink breketus.

  Į komplektą taip pat įeina 20 nuimamų lipdukų, kurie leidžia smagiai personalizuoti jūsų vaiko „Waterpik®“ burnos irigatorių. 

  Gaminio privalumai
  Būtinas breketams: kliniškai įrodyta, kad produktas yra iki 3 kartų efektyvesnis šalinant dantų apnašas aplink breketus, lyginant su dantų siūlu, naudojant ortodontinį antgalį.
  Efektyvus dantų apnašų šalinimas: pašalina iki 99.9% dantų apnašų iš sunkiai pasiekiamų vietų.
  Sveikesnės dantenos: kliniškai įrodyta, kad šis produktas yra iki 50% efektyvesnis gerinant dantenų būklę, lyginant su dantų siūlu.
  Šalina dantų apnašas ir nešvarumus, esančius tarp dantų ir žemiau dantenų linijos, kur šepetėlis bei tradicinis dantų siūlas nepasiekia. 

  Gaminio charakteristikos
  2 antgaliai
  Ypatingai saugus, vaikams skirtas dizainas
  Slėgio kontrolės sistema su 3 nustatymais
  Rezervuaro talpa yra 400+ ml, tai yra 60 ir daugiau sekundžių
  Mažesnis ir tylesnis nei ankstesni modeliai
  20 nuimamų lipdukų
  2 metų garantija 

   

   

  Vartotojo vadovas