Prekių katalogas

Cinamono eterinis aliejus Rehastar 10 ml

 • Cinamono eterinis aliejus Rehastar 10 ml

  Kodas: EOUL-21

  Lotyniškas pavadinimas: Cinnamomum Zeylanicum.
  Naudojama augalo dalis: Lapai ir šakelės
  Kilmė: Šri Lanka
  Ekstrahavimo metodas: Distiliavimas garais  

 • 100% natūralus cinamono eterinis aliejus. Gaunamas distiliavimo vandens garais metodu. Be konservantų, sulfatų, parabenų ir dirbtinių kvapų. 

  Cinamono eterinis aliejus yra raminantis, turintis stiprių antiseptinių savybių. Šis aliejus padeda peršalimo ligoms ir bronchitui gydyti. naudojama sergant viduriavimu, šaltkrėčiu, įvairiomis infekcijomis, gripu, reumatu ir artritu, palengvina pykinimą ir vėmimą. Galima naudoti maudantis vonioje arba sumaišomas su masažo aliejumi.

  Nuostabus kvapas, įkvepiančiai sukuria cinamono atmosferą aplinkoje.

  Šis cinamono eterinis aliejus yra gautas iš lapelių ir šakelių, yra ypatingo kvapo ir turintis gydymo savybių.

  Cinamono eterinis aliejus išgaunamas distiliuojant garais iš Cinnamomum zeylanicum medžio, dar vadinamo Ceilono cinamonu arba tikru cinamonu. Išgaunami dviejų rūšių eteriniai aliejai: vienas iš lapų, kuris yra švelnesnis, nuo geltonos iki šviesiai rudos spalvos ir dažniausiai naudojamas aromaterapijoje; o kita - iš žievės, kuri yra tamsesnės rudos spalvos ir dažniausiai nepageidaujama aromaterapijoje.

  Cinamono medis yra kilęs iš Indijos subkontinento ir šimtmečius buvo svarbus prekybos tarp Indijos, Kinijos ir Egipto elementas. Cinamono šaltinis Vakarų pasauliui buvo paslaptis ilgiausiai. Pasak Herodoto ir kitų autorių, cinamono šaltinis buvo Arabija. Istorija pasakoja, kad milžiniški Cinamono paukščiai surinko cinamono lazdeles savo lizdams iš paslaptingos vietos, kur augo cinamono medžiai. Tada arabai apgavo paukščius ir paėmė iš jų cinamono lazdeles. Taip buvo tikima iki 1310 metų Bizantijoje.