Prekių katalogas

Eterinių aliejų difuzorius su LED spalvomis, 400 ml

 • Eterinių aliejų difuzorius su LED spalvomis, 400 ml

  Kaina Spalva Pirkti
  39 
  Šviesus medis
  Kodas: Šviesus medis
  Į krepšelį  
  Tamsus medis
  Kodas: Tamsus medis
  Į krepšelį  
 • Eterinių aliejų difuzoriaus: nauda sveikatai

  Daugiau nei kvapų difuzorius

  Šis novatoriškas prietaisas yra skirtas aromatų ir eterinių aliejų skleidimui namuose. Moderni difuzinė funkcija padeda palaikyti nuolatinį malonų jūsų mėgstamą aromatą visoje patalpoje. Šalia šios pagrindinės paskirties šis kvapų difuzorius pritaikytas veikti ir kaip oro drėkintuvas, su kuriuo jūsų namuose oras jau niekuomet nebebus varginančiai sausas. Tai itin aktualu šaltuoju metų laiku, kai namų orą ypač sausina šildymas.

  Aromaterapija

  Kvapų difuzorius yra tinkamas naudoti aromaterapijai, nes eteriniai aliejai turi pripažintą teigiamą poveikį žmogaus organizmui ir nervų sistemai. Teigiama, kad aromaterapija padeda kovoti su įvairiomis sveikatos problemomis, mažinti negalavimus ir stiprinti nervų sistemos veiklą.

  Ultragarsinė technologija

  Tai ypač tyliai dėl ultragarsinės technologijos veikiantis prietaisas. Todėl šis kvapų difuzorius tinkamas naudoti net kambariuose su mažais vaikais ir kūdikiais, nes nesukelia erzinančio triukšmo ir netrukdo ramaus miego.

  Naktinė lempa

  Ergonomiškas, elegantiško medžio spalvos dizaino prietaisas, kuris papuoš bet kuriuos namus, gali būti naudojamas ir kaip naktinė lempa. Tam skirtos 5 LED spalvos, kurių ryškumą galima lengvai reguliuoti. Tokiu būdu kvapų difuzorius suteiks dar didesnio jaukumo ir žavesio jūsų namams.

  Techninės specifikacijos:

  Energijos šaltinis: DC24V
  Galia: 12W max
  Vandens indo talpa: 400ml
  Veikimo dažnis: 2.4 MHz
  Medžiaga: PP + ABS
   

  Eterinių aliejų garintuvas. Polipropileninės medžiagos nesugadins joks naudojamas eterinis aliejus. Difuzorius tinkamas naudoti ir kaip naktinė lempelė - dizainas parinktas taip, jog įrenginio skleidžiama šviesa yra prislopinta ir netrikdo jūsų ramaus miego. Naktinė lempelė gali šviesti 5 skirtingo intensyvumo spalvomis. Medžio imitacijos dizainas pritaps įvairaus stiliaus interjeruose.