Prekių katalogas

Kraujo paėmimo kėdės

Kraujo paėmimo kėdės

 

Kraujo paėmimo procedūra dažniausiai pacientams nesukelia didelio malonumo. Vieniems tokios medicininės procedūros patinka, kai kuriuos, ypač bijančius kraujo, tai gąsdina, o treti į tai žiūri kaip į būtinybę. Tam, kad pacientui būtų kuo jaukiau ir patogiau, svarbu ne tik darbuotojo kompetencija ir geranoriškumas, bet ir pati gydymo įstaigos aplinka, tvarka ir profesionali medicininė įranga bei baldai.  

 

Kraujo paėmimo kėdė yra patogi, funkcionali, ergonomiška kėdė skirta būtent gydymo procedūroms: paimti kraujui, lašinti tirpalams, apžiūrėti pacientą arba kitoms gydymo įstaigoje atliekamoms procedūroms. Šiuolaikinės kėdės yra modernios ir patogios tiek pacientui, tiek medicinos darbuotojui, jų yra įvairių tipų ir prekės ženklų. Kėdės taip pat priklausomai nuo jų dydžio gali būti skirtos suaugusiam arba vaikui.
Kraujo paėmimo kėdės būna fiksuoto aukščio, hidraulinės ir elektrinės. Žemiau plačiau apibūdinamas kiekvienos kėdės tipas, panaudojimo galimybės ir privalumai.

Fiksuoto aukščio kraujo paėmimo kėdė:
Fiksuoto aukščio kraujo paėmimo kėdės yra skirtos naudoti procedūriniuose kabinetuose bei kabinetuose, kuriuose yra teikiamos panašios paslaugos. Teigiama, kad tokios kėdės idealiai tinka atlikti pacientų apžiūrą, kraujo paėmimo procedūrą, tyrimus, taip pat tinka oftalmologijos ir LOR kabinetuose. Tai patvarios ir patogios kėdės tipas, tinkantis tiek pacientui, tiek medicinos darbuotojui. Kėdės yra su tvirtomis rankų atramomis, kai kurios turi ratukus, tad gali būti lengvai transportuojamos iš vienos vietos į kitą. Pavyzdžiui, Rehastar, siūlo įvairių spalvų, modelių kėdes. Jų korpusai dažomi atspariais dažais, o minkštąją dalį galima valyti ir dezinfekuoti, kas labai svarbu medicinos įstaigose. Vaikiškos kėdės yra visai kitokio, žaismingo dizaino, padedančio vaikui nukreipti dėmesį nuo pačios procedūros ir atsipalaiduoti.

Hidraulinė kraujo paėmimo kėdė:
Hidraulinės kraujo paėmimo kėdės yra pritaikomos procedūriniuose kabinetuose ir kitose vietose, kur yra atliekamos infuzinės procedūros. Jos yra universalesnės nei fiksuoto aukščio kėdės. Hidraulinės kėdės yra reguliuojamo aukščio, tad medicinos darbuotojas pats gali reguliuoti jam tinkamą poziciją. Rehastar parduodamos hidraulinės kėdės yra įvairių spalvų, turi atramas kojoms, rankoms ir galvai, jas paprasta prižiūrėti – galima valyti nešvarumus, priemonių likučius, dezinfekuoti. Prie tokių kraujo paėmimo kėdžių gali būti komplektuojami skirtingi priedai, kuriuos galima išsirinkti ir užsisakyti atskirai.

Elektrinė kraujo paėmimo kėdė:
Elektrinė kraujo paėmimo kėdė neretai yra brangesnis ir ypač funkcionalus bei modernus variantas. Pacientui sėdint tokioje kėdėje gali būti atliekamos nesudėtingos, neilgai trunkančios procedūros. Šios kėdės yra automatizuotos, labai lengvai valdomos – galima valdyti pačios kėdės aukštį, dažnai atskirų dalių, pavyzdžiui, galvos atlošo, rankų, kojų atramų pozicijas. Kėdė įprastai yra valdoma pulteliu arba pedalais, o jos korpuse yra įmontuoti galingi varikliukai, kuriais ir užtikrinamas tolygus kėdės valdymas. Tokios kėdės yra labai patogios pacientams, kadangi užtikrina patogią kūno padėtį. Nemažai skirtingų dydžių, modelių ir spalvų elektrinių kraujo paėmimo kėdžių galite rasti Rehastar elektroninėje parduotuvėje. 

Perkant kraujo paėmimo kėdę būtina įvertinti, kokioms procedūroms ji bus skirta, koks yra būtinas kėdės funkcionalumas, medicinos darbuotojo poreikiai, kėdė reikalinga suaugusiam pacientui ar vaikui, taip pat medicinos kabineto erdvė, kurioje stovės kėdė bei kėdės transportavimo iš vienos vietos į kitą reikalingumas. Be viso to nereikia pamiršti įvertinti, ar reikalingi tam tikri kėdės priedai, aksesuarai, palengvinantys darbą. Dažniausiai perkant kėdes galima įsigyti infuzinių stovų su laikikliais, popieriaus rulono laikiklių, ranktūrių uždangalų, apsaugančių nuo išsitepimo, stūmimo rankenų, laiptelių, kėdžių ratukų, lentynėlių priemonėms susidėti, atskirų rankų atramų, varikliukų, reguliuojančių kėdės dalis ir kt.
Kraujo paėmimo kėdžių įvairovė ir pasirinkimas yra didžiulis, belieka tik gerai išsiaiškinti savo poreikius ir išsirinkti labiausiai tinkantį variantą!