Prekių katalogas

Priedai nešiojamiems sulankstomiems masažo stalams

 • Priedai nešiojamiesiems sulankstomiems masažo stalams skirti padidinti klientų ar pacientų bei masažą atliekančio personalo komfortą ir pakeisti susidėvėjusius įrangos elementus. Aukštos kokybės krepšiai, papildomos stalų dalys ir kiti reikmenys.  Priedai nešiojamiems ir sulankstomiems masažo stalams – įvairus asortimentas produktų, kurie suteikia galimybę užtikrinti aukštesnę teikiamų paslaugų kokybę ir didesnį darbo našumą bei komfortą. Pagalvėlės, krepšiai, stovai ir kiti aukštos kokybės papildomi priedai. 

  Papildoma rėmo spalva
  Kodas: Papildoma rėmo spalva
  6720
  Papildoma rėmo spalva
  Kodas: Papildoma rėmo spalva
  6720
  Dirbtinės odos spalva EXCLUSIVE linija
  Kodas: Dirbtinės odos spalva EXCLUSIVE linija
  101 
  Dirbtinės odos spalva EXCLUSIVE linija
  Kodas: Dirbtinės odos spalva EXCLUSIVE linija
  101 
  Kita metalinių dalių spalva
  Kodas: Kita metalinių dalių spalva
  85 
  Kita metalinių dalių spalva
  Kodas: Kita metalinių dalių spalva
  85 
  Popieriaus rulono stovas
  Kodas: Popieriaus rulono stovas
  78 
  Popieriaus rulono stovas
  Kodas: Popieriaus rulono stovas

  Popieriaus rulono stovas nešiojamiems sulankstomiems masažo stalams

  78 
 • Intensyviai eksploatuojami nešiojamieji masažo stalai gali ne tik prarasti estetiką, bet ir funkcionalumą, todėl prie tokio stalo dirbti tampa nepatogu specialistui, o taip pat prastėja ir klientui ar pacientui teikiamos paslaugos kokybė. Mūsų asortimente galite rasti ir įsigyti įvairių šiems masažo stalams skirtų priedų, kurie suteiks galimybę išspręsti daugelį kilusių problemų. Užtikrinti pacientų ir klientų komfortui būtinos lentynėlės ir pagalvėlės bei atramos, specialisto darbą palengvinantys papildomi masažo priedai ar masažo stalą saugiai transportuoti ir sandėliuoti skirti apsauginiai krepšiai. Čia rasite tai, kas būtiniausia, kad dirbti būtų patogu, o teikiamos paslaugos – maksimaliai efektyvios. 

  Intensyviai naudojami nešiojami ir sulankstomi masažo stalai neišvengiamai nusidėvi. Dėl to ne tik nukenčia jų estetika, bet ir patogumas dirbti bei teikiamų paslaugų ar gydymo kokybė. Papildomų priedų asortimente galima rasti įvairių produktų, kurie skirti atnaujinti masažo įrangą ar išplėsti jos funkcionalumą. Įvairūs laikikliai suteikia galimybę patogiai ir saugiai pasidėti svarbiausius ir per procedūras reikalingiausius daiktus, pagalvėlės, lentynėlės ir atramos užtikrina paciento ar kliento patogumą bei aukštesnę atliekamos procedūros kokybę, geresnį efektą. Tarp produktų siūlome rinktis ir masažo stalus sandėliuoti ar transportuoti skirtus reikmenis – apsauginius krepšius, kuriuose masažo įranga bus apsaugota nuo subraižymų, įlenkimų ir kitokių pažeidimų. 

  Priedai nešiojamiesiems sulankstomiems masažo stalams skirti pakeisti susidėvėjusios įrangos elementus bei padidinti masažą atliekančio personalo komfortą. Asortimente yra galimybė pasirinkti aukštos kokybės krepšius, papildomas stalų dalis bei kitus reikmenis.