Prekių katalogas

AKIŲ MASAŽUOKLIS OKO

 • AKIŲ MASAŽUOKLIS OKO

  Kodas: K-OKO
 • OKO akių masažuoklis naudoja oro slėgio, vibracijos ir šilumos ciklo technologiją, kad masažuotų smilkinius ir pagrindinius akių akupresūros taškus. Šių taškų masažas gali padėti sumažinti akių nuovargį, numalšinti galvos skausmą, sumažinti tamsius ratilus po akimis, taip pat suteikti atpalaiduojamąjį poveikį, sumažinti nerimą, sumažinti stresą ir gali padėti užmigti. 

  Pažangūs masažo režimai: pasirinkite iš 5 pažangių ir pritaikomų masažo režimų, kad atsipalaiduotumėte, sumažintumėte akių nuovargį ir padėtumėte sau lengviau užmigti. Kiekvienas režimas siūlo unikalų oro slėgio, vibracijos ir šilumos ciklo technologijos derinį, leidžiantį pritaikyti masažą pagal savo poreikius. 

  Daugiafunkcinis ryšys: prijunkite savo įrenginį per „Bluetooth“, kad galėtumėte mėgautis garso atkūrimu per „Oko“ ausinių garsiakalbius ir patobulinti savo atsipalaidavimo patirtį klausydami mėgstamos muzikos ar vadovaudamiesi meditacija. 

  Reguliuojamas ir patogus prigludimas: Oko akių masažuoklis turi reguliuojamą galvos juostą, kuri užtikrina patogų ir patikimą prigludimą visiems naudotojams, suteikiant asmeninę ir patogią patirtį kiekvieno masažo seanso metu. 

  Nešiojamas ir patogus kelionėms dizainas: sulankstomų ausinių dizainas leidžia lengvai keliauti ir juos laikyti, todėl OKO akių masažuoklį patogu nešiotis, kad ir kur eitumėte, užtikrinant atsipalaidavimą bet kada ir bet kur. 

  Ilgalaikis akumuliatoriaus veikimo laikas: Vienu įkrovimu mėgaukitės iki 18 masažo seansų, užtikrinančių ilgalaikį naudojimą, nereikia dažnai įkrauti. 

  Masažo technologijos

  Oro slėgio masažas: oro slėgio susitraukimas ir atsipalaidavimas masažuoja pagrindinius akupresūros taškus aplink akis.
  Vibracija: imituoja tradicinius masažo metodus, tokius kaip plekšnojimas ir akupresūra, masažuojant pagrindines sritis aplink akis.
  Šiluma: šiluma suteikia papildomą raminamąjį pojūtį ir gali pagerinti kraujotaką akių srityje. 

  Taškinis masažas

  Taškinis masažas yra Azijos kūno terapijos forma, kurios šaknys yra tradicinėje kinų medicinoje ir buvo naudojamos tūkstančius metų Kinijoje. Akupresūra apima akupunktūrinių  taškų spaudimą, kad būtų atkurta sveikata ir kūno energijos kanalų pusiausvyra, skatinamas atsipalaidavimas ir savijauta bei suteikiama daug naudos sveikatai.

  Kraujo cirkuliacija

  Masažo ir šilumos derinys gali padėti skatinti kraujotaką akių srityje. Manoma, kad tai turi daug privalumų:

  • Sumažinkite tamsius ratilus aplink akis;
  • Sumažinkite raumenų įtampą;
  • Pagerinkite odos stangrumą.

  Komplektacija:

  1 x OKO akių masažuoklis
  1 x C tipo USB įkrovimo laidas
  1 x Naudojimo instrukcija