Prekių katalogas

Raumenų masažuoklis EGO MINI

  • Shiatsu masažas
  • Minkymo masažas
  • Slėginis masažas rankoms, pečiams, nugarai, šlaunims, kojoms
  • Infraraudonųjų spindulių šilumos masažas (termoterapija)
  • Vibro-masažo sistema
  • Keli greičio lygiai
  • 4 keičiamos galvutės, pritaikomos bet kuriai kūno daliai
  • Valdymo skydelis su LCD ekranu
  • Lengva naudoti tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams

  4 KEIČIAMOS GALVUTĖS: EGO® MINI kūno masažuoklis turi 4 keičiamas galvutes, todėl galite mėgautis įvairiais masažo būdais, kurie pagerina odos, raumenų, nervų, kraujagyslių, limfmazgių būklę bei medžiagų apykaitą, skatina natūralų atsparumą ligoms ir sumažina uždegimą, palengvina spazmus ir raumenų skausmus.
  TERMOTERAPIJA / VIBROMASAŽAS: infraraudonųjų spindulių šilumos funkcija pagreitina kraujotaką ir raumenų audinių atstatymo procesą, greičiau malšina skausmą ir raumenų įtampą, todėl masažas padeda atsipalaiduoti. Vibromasažinė sistema (vibracija) suteikia atgaivinančią masažo patirtį.
  DIZAINAS: inovatyvus ir ergonomiškas dizainas suteikia didesnį atsparumą ir pritaikomumą, kad galėtumėte tiksliai atlikti bet kokių kūno dalių masažą. Jis turi pailgą ergonomiško dizaino rankeną, todėl galite lengvai ir patogiai ja naudotis.
  AUKŠTOS galios variklis / skystųjų kristalų ekranas: vario šerdis ir unikalus dizainas sumažina triukšmą ir prietaiso įkaitimo lygį, todėl suteikia stabilų veikimą ir prailgina prietaiso tarnavimo laiką. Valdymo skydelyje yra LCD ekranas ir jutikliniai mygtukai, kurie suteikia labai paprastą ir intuityvų naudojimą tiek dešiniarankiams tiek kairiarankiams. 

  EGO® MINI kūno masažuoklis padės jums atsikratyti galvos ir raumenų skausmų, pagerins kraujotaką, pagerins jūsų sveikatą ir medžiagų apykaitą.

  FUNKCIJOS
  Masažo rūšis: Shiatsu, minkymas.
  Masažo sritys: rankos, pečiai, nugara, šlaunys, kojos.
  Pagrindinės funkcijos: Tikslus kūno masažas su 4 keičiamomis galvutėmis.

  NAUDA
  Žmogaus kūne nuo kaklo iki juosmens yra apie 650 taškų, kiekvienas jų susijęs su tam tikrų organų ar kūno būkle. Atliekant kūno masažą (Shiatsu, minkymą) ir kitomis priemonėmis, pagerėja kraujotaka, medžiagų apykaita ir atsparumas ligoms. Minkymo ir vibracijos regeneruoja raumenis ir leidžia raumenis atsipalaiduoti.

  Masažas su EGO MINI yra atpalaiduojantis ir naudingas sveikatai.