Prekių katalogas

Steperis EKA (žingsniuoklis)

 • DAUGIAFUNKCINIS NAUDOJIMAS: Galite atlikti pratimus įvairiose situacijose, pavyzdžiui, žiūrint filmą, dirbant ar keliaujant traukiniu. Jame taip pat yra 2 pratimų tipai: aktyvus ir pasyvus.


  ERGONOMINIS / NEŠIAMASIS IR ĮVAIRUS DIZAINAS: EKA STEPPER AUTO pedalo treniruoklis (žingsniuoklis) turi ergonomišką dizainą, kuris suteikia didesnį naudotojo patogumą - Jį galima naudoti pirmyn ir atgal, kad būtų galima įvairinti dirbančius raumenis - Dėl savo svorio ir dydžio jis gali judėti nuo iš vienos vietos į kitą. Pedalas juda tyliai ir sklandžiai, todėl galite treniruotis darbe nesumažinant dėmesio ir netrukdant kolegoms.


  NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS: Valdymo skydelyje rodomas praėjęs laikas, nuvažiuotas atstumas, sudegintos kalorijos, greitis ir nuskaitymo funkcija, kuri rodo visus duomenis – su nuotolinio valdymo pultu galite keisti visus nustatymus, pritaikydami judesį pagal savo skonį. Mąstoma padidinti naudotojų komfortą, kad jiems nereikėtų pasilenkti norint pakeisti kokią nors funkciją.


  KINTAMAS INTENSYVUMAS: Fitneso pedalas turi kelis intensyvumo lygius, galintis pasirinkti nuo mažo pasipriešinimo iki didelio pasipriešinimo, priklausomai nuo pageidaujamo pratimo tipo. Automatinis turi 3 lygius.


  EUROPINĖ KOKYBĖ: Parduoda Global Relax - Fitneso pedalui EKA STEPPER AUTO suteikiama OFICIALI 2 METŲ GARANTIJA.

  Matmenys: 37 x 44 x 23 cm. - Svoris: 6,5 kg. 

  Instrukcijų vadovas anglų kalba

  PREKĖS APRAŠYMAS
  „Global Relax“ rūpinasi apie žmonių gerove, kūno priežiūra ir atsipalaidavimu. Daugelis žmonių neturi akimirkų pasirūpinti savimi visą dieną, čia yra Global Relax kūno masažuokliai ir treniruokliai, kurie suteikia jums kasdieninio bendro kūno poilsio ir streso mažinimo galimybę.

  Mankštinantis su EKA fitneso žingsniuokliu galite pagerinti širdies ir kraujagyslių sistemos pajėgumą bei sveikatą įprastomis treniruotėmis. Tai taip pat padeda pagerinti širdies stiprumą ir sumažinti kraujospūdį. Tai padeda pagerinti raumenų jėgą ir prisideda prie geros raumenų būklės.

  FUNKCIJOS

  • Kompaktiškas dizainas: leidžia lengvai jį naudoti ir išsaugoti
  • Kintamasis intensyvumas: turi kelis intensyvumo lygius.
  • Nešiojamas ir universalus: treinruoklį galite naudoti bet kur, kur norite. 

  NAUDA
  Treniruotė su EKA steperiu leis tiksliai keisti treniruotės intensyvumą ir geriau valdyti ritmą, nusprendžiant, ar norite sportuoti, ar atsipalaiduoti. Aktyvina kraujotaką, didina judrumą, gerina fizinę ištvermę.