Prekių katalogas

Akių masažuoklio nauda sveikatai

Akių masažuoklio nauda sveikatai

Akių masažuoklis yra efektyvi oftalmologinė priemonė, mažinanti akių nuovargį, gerinti kraujotaką.

Kodėl verta naudoti akių masažuoklį?

Tyrimai rodo, kad apie 37-40 milijonų žmonių kenčia nuo migrenos. Tai lemia ilgos valandos darbe bei naudojimasis išmaniaisiais įrenginiais. Siekiant sušvelninti įtampą, atsirandančią dėl įtempto gyvenimo ritmo, akių masažuokliai tampa vis populiaresni.

Nors akių masažuokliai turi didžiulę naudą sveikatai, jie taip pat padeda palaikyti odos sveikatą. Išmaniosios technologijos sukelia nuovargį, dėl kurio atsiranda raukšlės ir susiduriamas su ankstyvu senėjimu. Akių masažuokliai ne tik ramina, bet ir atstato jungiamuosius audinius, kad stresas ir technologijos nedarytu ilgalaikio poveikio fiziniams audiniams.

Elektrinai akių masažuokliai padeda atsipalaiduoti, masažuoja ir stimuliuoja zonas, kurias reikia atsipalaiduoti. Šildymo funkcija suteikia odai elastingumo ir palengvina masažo procedūrą sausose vietose (kurios sukelia raukšles), padeda išsiplėsti kraujagyslėms.

Kokia akių masažuoklio nauda?

Akių masažuoklis stimuliuoja akupunktūros taškus aplink akis ir pagreitina kraujotaką, sumažina raukšlių atsiradimo riziką ir padidina odos elastingumą. Jei kasdien naudosite akių masažuoklį bent po penkiolika minučių, tai taip pat gali padėti pašalinti akių maišelius bei tamsius ratilus, kurie susidaro dėl miego trūkumo ir blogos kraujotakos. Akių masažuokliai stiprina akių kamieninių ląstelių apykaitą, išlygina raukšles aplink akis, pašalina ratilus po akimis ir patinimus, tuo pačiu ramina odą. Regeneruoja odos ląsteles aplink akis ir grąžina jaunatvišką spindesį.

Skausmo mažinimas: akių įtampa gali sukelti galvos skausmą, akių masažuoklis sumažina galvos skausmą, palengvindamas akių įtampą. Taip pat masažuoja smilkinius ir kitus akupunktūrinius taškus aplink veidą, siekiant suteikti visapusišką atsipalaidavimo poreikį.

Naudinga odai: akių masažuokliai atveria poras, giliai masažuoja auginius. Odos masažas aplink akis padeda kraujotakai, užkerta kelią odos senėjimui.

Geresnis regėjimas: pagerėjusi kraujotaka aplink akis taip pat gali pagerinti regėjimą.

Skandas akių masažuoklis su šilumos terapija

Funkcijos

  • Šis akių masažuoklis taikant šildantį masažą palengvina akių įtampą. Taikant slėgį ir ritmišką pulsavimą masažuojami trigeriniai taškai. Integruotos šildomos pagalvėlės užtikrina komfortą iki 25℃, o tai geriausiai malšina akių įtampą, paburkimą, akių sausumą, sinusų spaudimą ir galvos skausmą.
  • Padeda ramiam miegui. Efektyviai padeda jaustis žvaliam po ilgos darbo dienos, o tai palengvina užmigimą naktį.
  • 180 ° reguliuojamas ir nešiojamas dizainas . Suglaudinkite akių masažuoklį ir įdėkite jį į tam skirtą dėklą, kad keliaudami galėtumėte pasiimti su savimi į biurą ar kelionę. Galvos juosta yra reguliuojama, todėl tinkamas tiek paaugliams ir suaugusiems, galite lengvai reguliuoti dydį.
  • Raminantys garsai. Integruoti garsiakalbiai ir iš anksto įrašyti gamtos garsai, padės jums atsipalaiduoti. Naudojant USB laidą galite įkelti savo mėgstamą muziką. Muzikos garsai sumažina nerimą ir fizinius streso padarinius, tuo pačiu gerią savijautą.

      

  Turite klausimų?
Jei turite klausimų, prašome kreiptis į el. parduotuvės Rehastar.com personalą telefonu darbo dienomis 08:00 – 17:00 arba el. paštu bet kuriuo metu ir mes pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

El. paštu: info@rehastar.com
Telefonu: +370 626 11553