Prekių katalogas

Antidepresinė šviesos terapijos lempa

 • Antidepresinė šviesos terapijos lempa

  Kodas: L1

  Daugiau saulės tavo namuose!

 • Atsibodo niūrios dienos be saulės? Prasta nuotaika ar tiesiog trūksta įkvėpimo? Jums tikriausiai trūksta daugiau saulės šviesos! Ypač tamsiais ir niūriais rudens ir žiemos mėnesiais, saulė pas mus retai tepasirodo ir dažniausiai laiką leidžiame uždarose patalpose su mažai saulės arba dienos šviesos. Disbalansas, slogi nuotaika, energijos trūkumas, mieguistumas dažnai yra pasekmės, su kuriomis daugelis mūsų susiduria. Puiki priemonė kovai su šiomis būsenomis yra šviesos terapijos lempa L1.

  LED technologijos dienos šviesos lempa L1 yra ypač kompaktiška, todėl neužims daug vietos ant jūsų darbo stalo, ar keliaujant. Ją tai pat galite kabinti ant sienos, pastatyti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Kovokite su šviesos trūkumo simptomais nenaudodami jokių jokių vaistų ar papildų! Tiesiog įjunkite šį prietaisą ir jūsų puiki nuotaika vėl sugrįš!


  Pagrindinės savybės:

  Dienos šviesa be ultravioletinių spindulių. Terapinė lempa skleidžia ryškią iki 10 000 liuksų šviesą (iki 15 cm atstumu), kuri imituoja natūralią saulės šviesą ir yra puiki priemonė nuo sezoninės depresijos, mieguistumo, nuovargio bei užtikrina gerą nuotaiką. Idealiai tinka darbui, skaitymui, mokymuisi ar poilsiui.

  Antidepresinė šviesos terapijos lempa turi laikmatį su galimu 10, 20, 30, 40, 50 ir 60 minučių nustatymu vienu mygtuko paspaudimu. Tiesiog pasirinkite laiko intervalą pagal savo poreikius. Pasirinkto laiko intervalą jums rodys indikacinės LED lemputės, o norimą pasirinkimą galite užfiksuoti jį užsaugodami.

  Šviesos ryškumą galite taip pat reguliuoti pasirinkdami jums tinkamą intensyvumą 30%, 60% arba 100% vienu mygtuko paspaudimu.

  Techniniai parametrai:

  Prekės išmatavimai: 235 x 145 x 17 mm
  Prekės svoris: 390 g
  Pakuotės dydis: 255 * 223 * 50 mm
  Pakuotės svoris: 650 g
  Galingumas: 20 W
  Adapteris: komplektacijoje 24V 1A