Prekių katalogas

Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras: privalumai

Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras: privalumai

Infraraudonųjų spindulių termometrai yra naudojami matuoti objektų temperatūrą laikantis saugaus atstumo - nėra poreikio fiziškai liesti objektą. Yra daugybė medicinoje naudojamų bekontakčių termometrų, todėl reikia žinoti pagrindines savybes į kurias verta atkreipti dėmesį. Žemiau pateiktos naudos, kurias suteikia bekontakčio termometro naudojimas. 

Jis yra greitas

Kai naudojate termometrą, žinoma, Jums svarbu, kad jis būtų greitas. Todėl Jums puikiai tinka bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras, jis greitai pateikia tikslią kūno arba objekto temperatūrą, lyginant su tradiciniu termometru. 

Matuoja judančio objekto temperatūrą
Svarbu paminėti, kad bekontaktis termometras lengvai nuskaito judančio objekto temperatūrą. Su šia funkcija galite matuoti ne tik žmogaus kūno temperatūrą, bet ir judančių daiktų bei objektų temperatūrą jos veikimo metu. Ši universali funkcija suteikia bekontakčiams termometrams dar daugiau privalumo lyginant su standartiniais termometrais. 

Naudojamas tikrinti maisto temperatūrą
Jeigu norite patikrinti savo ar kūdikio maisto temperatūrą, tuomet infraraudonųjų spindulių bekontaktis termometras Jums puikiai tiks! Net maisto gaminimo šefai naudojasi bekontakčiais termometrais gaminant ir prieš tiekiant maistą. Taigi, bekontakčiai termometrai yra naudojami siekiant įsitikinti, kad maistas yra tinkamos temperatūros gaminimui ir patiekimui.

Tinkamas matuoti augintinių kūno temperatūrą
Suteikia galimybę per atstumą, lengvai ir greitai, pamatuoti augintinio temperatūrą. Yra higieniškesnis nei termometrai skirti matuoti temperatūrą rektaliniu būdu. 

Įperkamas
Yra daugybė bekontakčių termometrų su skirtingomis funkcijomis ir kainomis, tačiau bekontakčių termometrų kaina prieinama daugeliui vartotojų. Prieš įsigyjant įvertinkite tai, kad bekontaktis termometras jums tarnaus daugelį metų be papildomos priežiūros.
Bekontaktis termometras pasižymi ne tik kompaktiškumu, lengvumu ir paprastu naudojimu, bet ir suteikia galimybę - matuoti temperatūrą laikantis saugaus atstumo bei matuoti judančių objektų temperatūrą, todėl tai yra puikus ir šiuolaikiškas pasirinkimas.

Trūkumai
Infraraudonųjų spindulių termometrai negali matuoti dujų ar skysčių temperatūros.
Aplinka turi būti švari (be dulkių, didelės drėgmės ir pan.).
Priklausomai nuo modelio, tikslumas gali skirtis. 

Bekontakčiai termometrai leidžia atlikti labai tikslius temperatūros matavimus, kurie yra visiškai patikimi.

Bekontakčiai termometrai neveikia taip pat, kaip tradiciniai termometrai, skirti temperatūros matavimui burnos, ausų ar tiesiosios žarnos ertmėje. Norint tinkamai naudoti bekontakčius termometrus, turite atsižvelgti į kai kurias šios naujos technologijos savybes. Taigi, bekontakčiai termometrai jautresni išoriniams veiksniams, nes jie nesudaro sąlyčio su oda. Atsižvelgiant į šiuos veiksnius, jų matavimai yra tiksliausi, palyginti su likusiais termometrais. Taigi, kai jūs perkate naują bekontaktį termometrą, jums reikia praleisti šiek tiek laiko įsigilinant į instrukciją ir susižinoti, kaip tiksliai naudoti tokį prietaisą.

Norint tiksliai nustatyti temperatūrą, labai svarbu visada patikrinti ar infraraudonųjų spindulių jutiklis yra švarus. Negalima liesti spindulių jutiklio, nes purvinas infraraudonųjų spindulių jutiklis gali rodyti netikslius matavimus. Jei aplinkos temperatūra, kur būna laikomas termometras, skiriasi nuo vietos, kurioje norite matuoti temperatūrą, tada jums reikia palaukti kelias minutes, kol termometro temperatūros jutikliai bus subalansuoti su kambario. Kiti išoriniai veiksniai, pvz.: labai aukšta temperatūra (pvz. karštas maistas suaugusiems ar kūdikiams) arba labai žema temperatūra (minusinė temperatūra žiemą) gali turėti įtakos kūno temperatūros matavimui. Tokiais atvejais žmogus, kurio temperatūra bus matuojama, turi likti ramybės būsenoje ir pabūti bent 10 minučių toje pačioje aplinkoje kaip ir bekontaktis termometras.

Kiekvieno žmogaus kūno temperatūra nėra vienoda. Žmogaus normalus temperatūros intervalas su amžiumi mažėja. Normalios temperatūros intervalai ir amžiaus santykis pasiskirsto taip: 0-2 metai 36.4ºC – 38.0ºC, 3-10 metų 36.1ºC – 37.8ºC, 11-65m. 35,9ºC – 37,6ºC, 65m. ir daugiau 35,8ºC – 37,5ºC. Šie intervalai taip pat gali skirtis kiekvieno individualaus asmens ir tam gali daryti įtakos daug veiksnių, tokių kaip: dienos laikas, aktyvumo lygis, vaistai, emocijos ir t. t. Rekomenduojame praktikuotis su bet kokiu termometru, pradedant nuo savęs. Tokiu būdu jūs galėsite labiau pasitikėti rezultatais, kai susirgsite jūs ar jūsų šeimos narys. 

Turite klausimų?
Jei turite klausimų, prašome kreiptis į el. parduotuvės Rehastar.com personalą telefonu darbo dienomis 08:00 – 17:00 arba el. paštu bet kuriuo metu ir mes pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

El. paštu: info@rehastar.com
Telefonu: +370 626 11553