Prekių katalogas

Elektrinis neįgaliojo vežimėlis Whill C2

 • Elektrinis neįgaliojo vežimėlis Whill C2

  Kodas: C2

  Sėdynės plotis: 40, 45 ar 50cm. 

  Maksimali apkrova: 135kg. 

  Maksimalus nuvažiuojamas atstumas: 18 km. 

  Maksimalus greitis: 6 km/h

 • Elektrinis neįgaliųjų vežimėlis "WHILL Model C2 yra inovatyvus modelis, labai manevringas ir išmanus. Vežimėlis yra išardomas, su juo lengva judėti ir paprasta valdyti. Vežimėlis telpa be jokių problemų beveik į kiekvieną bagažinę. 

  Naujasis, novatoriškas elektrinis neįgaliojo vežimėlis WHILL Model C2 sujungia maksimalų komfortą ir įspūdingas eksploatacines savybes. Kaip ir jo pirmtakas WHILL Model C, naujasis modelis taip pat gali būti išardomas vos keliais paprastais žingsniais, todėl ypač lengva transportuoti.

  Dabar galite stebėti ir valdyti vežimėlį WHILL programėlėje, kad būtų galima stebėti visą svarbią informaciją, pvz., akumuliatoriaus įkrovos lygį ir likusį veikimo laiką
  taip pat nuotoliniu būdu valdykite WHILL C2 per išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Ypač praktiška: programėlė veikia ir kaip užvedimo raktelis. Taip galite greitai ir lengvai apsaugoti savo vežimėlį, kai turite palikti jį be priežiūros, pavyzdžiui, apsipirkdami ar eidami pas gydytoją. 

  Patikrinta komforto ir saugumo technologija

  Kaip ir modelyje C, taip ir naujajame modelyje C2 yra sumontuoti „Omni-Wheels“. Kiekvienas ratas susideda iš 24 nedidelių, atskirai judančių volelių, kurie taip pat gali suktis į šoną. Bendras WHILL ilgis yra 98,5 cm, Modelio C2 apsisukimo diametras yra tik 74 cm. Taigi galite
  apsisukti beveik vietoje ir be pagalbos pasiekti sunkias pozicijas, pvz. . Jūsų vieta prie stalo judrioje kavinėje. Be to, su šiuo vežimėliu galite įveikti net staigius posūkius ir šlaitus iki 10 % visiškai saugiai. 

  Didesni priekiniai ratai įveikia, pavyzdžiui iki 5 cm aukščio kliūtis: Borteliai, slenksčiai ar trinkelės. Galinių ratų pakaba apsaugo jus nuo smūgių bei švelniai kompensuoja nedidelius aukščio skirtumus. 

  Galite lengvai valdyti elektrinį neįgaliojo vežimėlį pirštų galiukais. Vairasvirtė, valdymas ir valdymo elementas, gali būti montuojamas kairėje arba dešinėje ir leidžia valdyti su nedideliu judesiu ir minimaliomis pastangomis. Jūs taip pat galite vienu mygtuko paspaudimu nustatyti maksimalų greitį (iki 6 km/h) ir taip sureguliuoti važiavimo greitį individualiai, pavyzdžiui, pėsčiųjų zonoje arba kelionei su šeima. Atleidus vairasvirtę, vežimėlis automatiškai pradės stabdyti, todėl be vargo sustabdysite vežimėlį. 

  Du galingi, bet tylūs elektros varikliai ant galinių ratų užtikrina tiesioginį jėgos perdavimą. Greitį valdykite mažiausiais vairasvirtės judesiais. Modernios ličio jonų baterijos autonomija yra 18 km. Jei WHILL Model C2 akumuliatorius išsikrovęs,  tiesiog išimkite ir įkraukite bet kuriame lizde per 5 valandas.
  Dėl su dizainu susijusio maksimalaus greičio jums nereikia vairuotojo pažymėjimo, šalmo arba WHILL Model C2 draudimo. Galite tiesiog sėsti ir važiuoti. Keturiais paprastais žingsniais WHILL Model C2 galima išardyti į keturias atskiras dalis, kad būtų lengviau transportuoti. Sėdynės blokas, priekinė ir galinė ašys bei akumuliatorius sveria nuo 2,7 kg iki 19,4 kg; dalys gali būti lengvai gabenamos bagažinėje.

   

  Techniniai duomenys: 

  • Galimas sėdynės plotis: 40, 45 arba 50cm. 
  • Maksimali apkrova: 135 kg.
  • Maksimalus nuvažiuojamas atstumas: 18 km. 
  • Maksimalus greitis: 6 km/h
  • Įkrovimo laikas: 5val. 
  • Maksimaliai įveikiama įkalnė: 10º 
  • Maksimalus įveikiamos kliūties aukštis: 5cm.
  • Apsisukimo diametras: 74cm. 
  • Bendras ilgis: 98,5 cm.