Prekių katalogas

Elise 2 dubens dugno treniruoklis

 • Elise 2 dubens dugno treniruoklis

  Kodas: K-EL2
 • „Elise 2“ yra paprastas naudoti, įkraunamas dubens dugno treniruoklis su įvairiomis kliniškai patikrintomis programomis – efektyviai gydant tiek stresą, tiek potraukį, tiek mišrų šlapimo nelaikymą ir išmatų nelaikymą vyrams ir moterims. Elise 2 ne tik gerina seksualinę savijautą, bet ir gali būti naudojamas erekcijos disfunkcijai ir priešlaikinei ejakuliacijai gydyti.

  Elegantiškas plonos linijos dizainas lengvai įsilies į jūsų kasdienį gyvenimą ir netrukdys jūsų kasdienei veiklai. Saugus, be vaistų, nechirurginis sprendimas, „Elise 2“ dubens dugno treniruoklis leidžia nenaudoti sugeriančių įklotų  ir gali padėti šlapimo nelaikantiems žmonėms grįžti prie įprasto gyvenimo būdo.

  Mūsų dubens dugno treniruoklis gali būti naudojamas su makšties zondu arba elektrodų pagalvėlėmis. Prietaisas švelniai stimuliuoja dubens dugną, kuris sustiprina jūsų raumenis ir leidžia susigrąžinti kontrolę. Šios raumenų grupės treniruotės pagerina šlapimo nelaikymo (šlapimo pūslės silpnumo) problemas ir tampa ilgalaikiu problemos, kuri gali turėti įtakos jūsų kasdieniam gyvenimui, sprendimu.

  *Jei reikalingas zondas skirtas vyrams, informuokite užsakymo metu. Jį galite papildomai užsisakyti kaip priedą. 

  Komplektacija:

   1 x Elise 2 susilaikymo stimuliatorius
  1 x švino laidas (L-ELGR)
  1 x trumpas zondo laidas (L-VPCE)
  1 x Liberty zondas (X-VP)
  1 x maitinimo adapteris
  1 x laikymo maišelis
  1 x naudojimo instrukcija