Prekių katalogas

Gvazdikėlių eterinis aliejus Rehastar 10ml

 • Gvazdikėlių eterinis aliejus Rehastar 10ml

  Kodas: EOUL-22

  Lotyniškas pavadinimas: Eugenia Caryophyllata.
  Naudojama augalo dalis: lapai
  Kilmė: Madagaskaras.
  Ekstrahavimo būdas: distiliavimas garais. 

 • Gvazdikėlių aliejus paprastai išgaunamas distiliuojant garais iš Eugenia caryophyllata medžio lapų, stiebo ir pumpurų, kilusių iš Indonezijos ir Malakos salų. Tai stiprus aliejus, turintis šiltą, stiprų, aštrų kvapą. Aromaterapijoje jį reikia naudoti labai atskiestą ir labai atsargiai.

  Gvazdikėlių aliejus gali būti naudojamas spuogams, mėlynėms, įpjovimams ir nudegimams, kojų opoms gydyti arba nuraminti, taip pat kaip skausmą malšinantis vaistas nuo reumato ir artrito. Teigiama, kad jis naudingas ir virškinimo sistemai, padeda nuo vėmimo, viduriavimo, vidurių pūtimo, spazmų ir parazitų. Manoma, kad jis naudingas kovojant su kvėpavimo takų problemomis, tokiomis kaip bronchitas, astma ir tuberkuliozė.
  Aromaterapijoje šis eterinis aliejus stimuliuoja protą ir veikia kaip afrodiziakas. Jis pašalina emocinį išsekimą ir nuovargį, gerina miegą sergant nemiga.

  Gvazdikėliai buvo populiarūs senovės Indijoje ir Kinijoje. Manoma, kad senovės kinų medicina gvazdikėlius naudojo virškinimo sutrikimams, viduriavimui, išvaržoms, pėdų grybeliui ir grybelinėms infekcijoms gydyti. Šiose šalyse nuo seno buvo naudojamas burnos opoms, dantų skausmui gydyti, kaip kvapo gaiviklis. Tai buvo vienas pirmųjų prieskonių, kuriais buvo prekiaujama. Teigiama, kad arabų prekeiviai gvazdikėlius į Europą atvežė Romos imperijos laikais.