Prekių katalogas

Išmanieji akių ir veido odos masažuokliai. Kaip padėti sau namuose?

Išmanieji akių ir veido odos masažuokliai. Kaip padėti sau namuose?

Moters veido oda yra jos gyvenimo būdo, rūpinimosi savimi ir meilės sau veidrodis. Kiekviena nori turėti lygią ir švytinčią odą, tačiau ne kiekviena lengvai tą pasiekia. Šiais laikais mes galime įsigyti įvairiausių kremų, serumų, kaukių ar kitų produktų, tačiau nuo senų laikų masažas yra viena efektyviausių priemonių gražesnei odai. Veido masažas stangrina odą, padeda atpalaiduoti raumenis ir jaustis sveikiau. Nors smagu pasilepinti ir gauti tikro profesionalo rankų prisilietimus, naujos technologijos mums leidžia pačioms pasirūpinti savimi. 

Veido masažo nauda 

 

 

Veido masažas suaktyvina kraujotaką, padeda pašalinti negyvos odos ląsteles ir nešvarumus. Nuolatos masažuojant odą sumažėja spuogų, raukšlių ir išryškėja veido forma. Oda tampa skaistesnė, gyvybingesnė ir atjaunėja. Norint pajusti rezultatą rekomenduojama masažuoti veidą bent tris kartus per savaitę. Nepamirškite namų masažą paįvairinti su masažu pas specialistus. Jie geriau nei mes patys išmano mūsų veidą ir žino svarbiausius taškus, kuriuos gali stimuliuoti ir taip padėti gauti šimtaprocentinę veido masažo naudą.   

 

 

 

Veido odos masažuokliai tonizuoja veido raumenis ir mažina įtampą 

 

Padeda atpalaiduoti veidą ir „atleisti“ įtampos raukšles aplink akis ir ant kaktos. Mes dažnai nepastebime kaip susikaupę suraukiame veidą ir taip ilgainiui patys sukuriame nepageidaujamas raukšles. Net ir trumpas masažas (2-3 min.) padės sumažinti įtampą. 

 

 

 

 

Veido masažuokliai išskiria toksinus ir padidina kraujotaką 

 

 

Įvairūs toksinai nuolatos kaupiasi mūsų odoje ir prisideda prie smulkių raukšlelių, paburkimo ir odos išbėrimų. Veido masažai pagerina kraujotaką, todėl į kraują patenka didelis deguonies antplūdis. Tai padeda pašalinti susikaupusius toksinus, veido paburkimą ir suvienodina odos atspalvį. Didesnis deguonies kiekis padidina kolageno gamybą, todėl oda tampa švytinti ir lygi. 

 

 

 

 

Veido masažuokliai pagerina produkto įsisavinimą 

 

 

Moterys dažnai nusiperka puikius produktus, tačiau pamiršta jiems skirti šiek tiek daugiau laiko. Įmasažuodami mėgstamas veido priemones, tokias kaip drėkiklis ir serumas, padedame joms įsigerti giliau į odą.  

 

 

 

 

Veido masažuokliai - atpalaiduoja 

 

Nepaisant odos priežiūros privalumų, veido masažai gali puikiai numalšinti emocinę ir raumenų įtampą. Jie padeda „paleisti“ dienos rutinos darbus ir sugrįžti į ramią būseną.  

 

 

 

 

Kaip padėti savo veido odai namuose? 

 

 

Įsigykite išmanųjį veido ir akių masažuoklį ir pasirūpinkite savimi. Išmanieji masažuokliai leidžia masažuoti ne tik veidą, bet ir akis, tad efektas yra didesnis, o mums nebereikia galvoti kokius judesius naudoti. Jūs nuvalote veidą ir akis, užsitepate kasdienės odos priežiūros priemones ir paspaudžiate maitinimo mygtuką. Nustačius norimą temperatūrą švelniai vedžiojate aparatą veido ir akių srityse ir mėgaujatės puikiu rezultatu.  

 

 

 

Veido masažuoklis nuo raukšlių

Išmanusis akių ir veido odos masažuoklis „Anlan“ 

Šis veido masažuoklis padės sumažinti raukšlių atsiradimą, maišelius po akimis ir sumažinti akių nuovargį, atpalaiduos. Šviesos terapija pagerins akių kontūro elastingumą, o oda taps skaistesnė ir stangresnė.

Išmanusis akių ir veido odos masažuoklis „Anlan“ turi raudonos šviesos ir vibracijos funkcijas. Raudona šviesa atveria poras ir padeda absorbuoti paakių kremą, sumažina raukšleles, skatina kolageno gamybą. Vibracijos funkcija skatina kraujo cirkuliaciją aplink akis ir šviesina tamsius paakius. „Anlan“ masažuoklis turi tris režimus, kuriuos naudojant iškart veikia kelios funkcijos:
1. Režimas 1: Masažo bangų vibracija + šilumos terapija + raudonos šviesos terapija.
Skaistėja ir atsinaujina oda, gerinamas akių kontūro elastingumas, padeda atsipalaiduoti.
2. Režimas 2: Šilumos terapija + raudonos šviesos terapija.
Sumažina akių nuovargį, padeda kovoti su mažomis raukšlelėmis, juodais paakiais ir maišeliais po jais.
3. Režimas 3: Masažo bangų vibracija + šilumos terapija.
Padeda gaminti kolageną, sutraukia poras, sumažina maišelius po akimis. Trečiasis režimas lygina smulkias akių raukšles, pagreitina maistinių medžiagų įsisavinimą ir suaktyvina kraujotaką.

Išmanusis akių ir veido odos masažuoklis „Anlan“ su fotoninės šviesos terapija 

Šis masažuoklis puikiai tinka senesnei veido odai. „Anlan“ suaktyvina "miegančias" kamienines ląsteles, šalina pigmento dėmes, kovoja su senėjimo ir sausos odos problemomis. Išmanusis prietaisas mažina edemos atsiradimo riziką bei kraujosruvas akyse, tamsią paakių odą ir maišelius po paakiais. Reguliarus veido masažavimas ir fotoninės šviesos terapija apsaugo odą nuo senėjimo, suteikia jai stangrumo ir palengvina akių nuovargį.

Šis masažuoklis turi šilumos ir vibracijos režimus, tačiau yra ypatingas tuo, kad turi ir tris šviesos terapijos funkcijas:
1. Raudona šviesa: lygina raukšleles, skatina odos elastingumą, jaunina odą.
2. Mėlyna šviesa: atpalaiduoja, suteikia stangrumo ir elastingumo, sumažina paburkimą. Gydo uždegiminius spuogus ir mažina odos jautrumą.
3. Geltona šviesa: atpalaiduoja akis, naudojant kartu su paakių kremu skatina efektyvesnį maistinių medžiagų įsisavinimą. Gydo veido raudonį, mažina pigmentaciją ir sutraukia išsiplėtusius kapiliarus.
  

Veido ir paakių oda yra viena jautriausių visame mūsų kūne, todėl jai turime skirti ypatingą dėmesį. Jei ankščiau ne kiekviena galėdavo sau leisti norimas procedūras, šiandien tai padaryti labai paprasta. Naujos technologijos leidžia mums namuose susikurti savo sveikatingumo SPA.