Prekių katalogas

iTouch Sure dubens dugno raumenų treniruoklis-stimuliatorius

 • iTouch Sure dubens dugno raumenų treniruoklis-stimuliatorius

  Kodas: K-ITS
 • Ar esate pasirengę atsisveikinti su gėdingais šlapimo pūslės nutekėjimais, kurie neleidžia mėgautis gyvenimu? Nes „iTouch Sure“ yra tam, kad suteiktų puikią pagalbą valdant šlapimo nelaikymą. Tai saugus sprendimas nenaudojant medikamentų, suteikiantis jums kontrolę, kurios nusipelnėte.

  Šlapimo pūslės silpnumas nėra įprasta senėjimo proceso dalis, taip pat neturėtų būti priimta kaip įprasta gyvenimo po gimdymo dalis.

  Mūsų iTouch Sure prietaisas treniruoja jūsų dubens dugno raumenis, kurie yra atsakingi už šlapimo nelaikymo valdymą. Jis siunčia švelnią stimuliaciją (panašią į jūsų natūralius nervinius impulsus) tiesiai į dubens dugno raumenis per makšties zondą, kad dubens dugno raumenys susitrauktų. Jei pamiršote, kaip juos sutraukti, turite problemų su raumenų atsaku arba tiesiog norite atkurti dubens dugno raumenų būklę, iTouch Sure gali jums padėti, kad sustiprintumėte jų jėgą ir padėtų išsiugdyti savo raumenų kontrolę. Tai puikiai papildo dubens dugno pratimus ir puikiai tinka moterims po gimdymo. 

  „iTouch Sure“ turi 4 iš anksto nustatytas gydymo programas, kliniškai patikrintas, siekiant pagerinti šlapimo nelaikymo valdymą ir ilgalaikį nuotėkio palengvėjimą, taip pat pagerinti seksualinį pojūtį.

  Be to, iTouch Sure gali būti naudojamas su analiniu zondu vyrų šlapimo ir išmatų nelaikymui, taip pat erekcijos sutrikimams ir priešlaikinei ejakuliacijai gydyti. 

  *Jei reikalingas vyriškas zondas, informuokite užsakymo metu. Jį galite papildomai užsisakyti kaip priedą.  

  Komplektacija:

  1 x iTouch Sure dubens dugno treniruoklis
  1 x švino laidas (L-IT1-NEW)
  2 x AA 1,5 V šarminės baterijos
  1 x laikymo maišelis
  1 x naudojimo instrukcija