Prekių katalogas

Kaip išsirinkti elektrinį skuterį?

Kaip išsirinkti elektrinį skuterį?

Senstant dažnai pastebime, kad vis mažiau judame ir vaikštome. Senjorams, kurie sunkiai vaikšto, elektrinis skuteris gali būti tiesiog idealus sprendimas siekiant pagerinti jų mobilumą mieste ar namuose. Tačiau elektrinis skuteris yra gana didelis finansinis pirkinys, o rinkoje yra didelis skuterių pasirinkimas. Šiandien rinkoje siūloma daugybė skirtingų skuterių.  

Kam skirtas mobilumą gerinantis elektrinis skuteris?

Elektrinis skuteris, tai motorizuota transporto priemonė skirta palengvinti senjorų ir neįgaliųjų mobilumą. Skuteris puikiai tinka mobilumui gerinti patalpose ir lauke.

Rehastar.com siūlo itin platų skuterių neįgaliems ir senjorams pasirinkimą prieinama kainą ir galimybę gauti skuterio įsigijimo išlaidų kompensaciją. Todėl, tikrai rasite tokį, kuris atitiks jūsų poreikius ir biudžetą. Prieš perkant, rekomenduojame išsiaiškinti, kokių specifikacijų jums reikia, ir sudaryti sąrašą, kad būtumėte tikri, jog jūsų pasirinktas skuteris yra idealus jūsų mylimam žmogui. Siekiant palengvinti tinkamą skuterio pasirinkimą, pateikiame skuterio pirkimo vadovą.

Klausimai į kuriuos turėtumėte atsakyti prieš įsigydami mobilumą gerinantį elektrinį skuterį

Elektriniai skuteriai veikia su integruotomis baterijomis, kurias reikia reguliariai įkrauti, baterijos įkrovimo laikas gali būti nuo 4 iki 14 val. Nuvažiuojamas atstumas vienu įkrovimu siekia nuo 18 iki 85 km. Taip pat atkreipkite dėmesį tai kokio galingumo variklis, didžiausias maksimalus greitis nuo 7 km / val. iki 45 km / val. Šiuolaikiniai skuteriai turi modernius ekranus ir spidometrus, kad galėtumėte sekti greitį. Kiekvienas modelis šiek tiek skiriasi, todėl galite rinktis iš skirtinų modelių. Svarbu apsvarstyti visus naudojimo aspektus: 

  • Kokia danga gali važiuoti skuteris? Dėl skirtingos konstrukcijos, ratų dydžio, skuteriai gali būti skirti tik patalpose arba lauke. Taigi prieš perkant įvertinkite, tai kad skuterio galimybės atitiktu Jūsų keliamus poreikius.
  • Ar skuteris lengvai transportuojamas? Sulankstomas skuteris puikiai tinka transportavimui. Jei jūsų mylimam žmogui reikalingas skuteris, kuris susilanksto patogiam transportavimui viešajame transporte ar automobilyje, įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas modelis turi šią galimybę.
  • Kaip lengvai atliekami manevrai? Triračių elektrinių skuterių posūkio spindulys yra mažesnis, nei keturračių skuterių, todėl posūkiai gali būti sunkiau įveikiami. Apsvarstykite, kur naudosite skuterį, kad įsitikintumėte, jog jis yra pakankamai manevringas ir valdymas yra lengvas.
  • Kokią maksimalią apkrovą gali atlaikyti skuteris? Prieš įsigyjant svarbu atkreipti dėmesį į maksimalų leistiną svorį, kad įsitikintumėte, jog priemonė tikrai tiks ir tinkamai veiks. Maksimali leistina apkrova svyruoja nuo 127 kg iki 140 kg.
  • Ar skuteris turi tinkamas saugos funkcijas? Trys svarbiausios saugos funkcijos, tai pagalbiniai ratai saugantys nuo apvirtimo, lengvai valdomas stabdys ir akumuliatoriaus apsauga nuo perkaitimo - savaiminio išsijungimo funkciją. Nors šios funkcijos nėra būtinos kiekvienam, tačiau atsižvelgiant į neįgaliųjų poreikius šios funkcijos gali būti naudingos.
  • Kiek kilometrų gali nuvažiuoti skuteris vienu įkrovimu? Kai kurios baterijos leidžia naudoti skuterį nuo 18 iki 85 km, priklausomai nuo jūsų pasirinkto greičio. Pasirinkite tinkamą baterijos talpą atsižvelgiant į naudotojo poreikius ir aplinką, kurioje bus naudojimas skuteris.
  • Ar bus užtikrintas visapusiškas patogumas? Atkreipkite dėmesį ir į tai ar pilnai amortizuojama važiuoklė. Įsitikinkite, kad sėdynė yra patogi ir joje komfortiškai galima praleisti ilgą laiką, kad jūsų mylimas žmogus galėtu minkštai važiuoti ir leisti laiką skuteryje. Jei komfortas kelia ypatingą susirūpinimą, ieškokite modelio su reguliuojamu atlošu, porankiais ir paminkštinta sėdyne. Taip pat galite pasirinkti dvivietį skuterį su kabina, kad galėtumėte leisti laiką su artimaisiais ir būtumėte pasiruošę visiems orams.

  Taigi svarbiausia renkantis skuterį - aiškiai žinoti, kada, kur ir kaip jis bus naudojamas. Tai padės nuspręsti kokiomis funkcijomis turi pasižymėti skuteris ir kurį modelį įsigyti.  

Skuterių palyginimas

 Savybės Faster MAX Faster TMEC Cruiser II 4028 Mini 4026 Trike Frost (su kabina) PIXI (su kabina)
 Tipas   Keturratis   Keturratis   Keturratis   Keturratis   Keturratis   Triratis   Keturratis   Keturratis 
 Maksimalus nuvažiuojamas atstumas vienu įkrovimu   55 km  55 km  50 km  30 km  18 km  75 km  70 km  85 km
 Maksimalus greitis   25 km/val.   25 km/val.   25 km/val.   15 km/val.   7 km/val.   45 km/val.   45 km/val.   45 km/val. 
 Baterijos įkrovimo laikas   4-8 val.   4-8 val.   4-8 val.    8-14 val.   8-14 val.   4-8 val.   4-8 val.   4-8 val. 
 Maksimali apkrova  130 kg  129 kg  127 kg  140 kg  120 kg  169 kg  218 kg  218 kg
 Skuterio svoris su baterija   125 kg  120 kg  117 kg  134 kg  68 kg  115 kg  315 kg  340 kg
 Ratų dydis  38 cm  33 cm priekiniai, 38 galiniai  33 cm  29 cm  23 cm  40 cm priekiniai, 42 cm galiniai  46 cm priekiniai, 43 cm galiniai  43 cm priekiniai, 44 cm galiniai
 Įveikiamos įkalnės kampas   25°   25°   25°   15°   15°   25°   25°   25° 
 Apsisukimo spindulys   240 cm   230 cm  210 cm 215 cm    250 cm  270 cm  270 cm
 Stabdžiai   Priekiniai: hidrauliniai-diskiniai; Galiniai: būgniniai   Priekiniai: hidrauliniai-diskiniai; Galiniai: būgniniai   Būgniniai   Elektromagnetiniai        Hidrauliniai-diskiniai   Hidrauliniai-diskiniai 
 Amortizatoriai   4  4  4  4  4  2  4  4
 Sulenkiamas rėmas transportavimui   Ne  Ne  Ne  Taip  Taip   Ne  Ne  Ne

 

Turite klausimų?
Jei turite klausimų, prašome kreiptis į el. parduotuvės Rehastar.com personalą telefonu darbo dienomis 08:00 – 17:00 arba el. paštu bet kuriuo metu ir mes pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

El. paštu: info@rehastar.com
Telefonu: +370 626 11553