Prekių katalogas

Kaip išsirinkti geriausią pedikiūro kėdę?

Kaip išsirinkti geriausią pedikiūro kėdę?

Atliekant pedikiūro procedūrą kiekvienai grožio specialistei yra reikalingos specialios priemonės, o vienas svarbiausių pirkinių yra pedikiūro kėdė. Pedikiūro kėdė padeda išvengti nepatogaus, žalojančio sėdėjimo specialistei ir suteikia komfortą klientui. 

 

Kaip išsirinkti geriausią pedikiūro kėdę?

Kėdės rinkimasis, kai daugybė gamintojų siūlo didelę įvairovę – nuo paprastų iki modernių, funkcionalių pedikiūro kėdžių, gali tapti nemažu iššūkiu, o ypač, jei perkate ją pirmą kartą. Vis labiau gilinantis į kėdžių asortimentą reikėtų nepamiršti, kad svarbiausia pasirinkti kėdę, atitinkančią jūsų poreikius. Todėl žemiau pateikiame 6 dalykus, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

 

 

1. Pedikiūro kėdė – plieninė ar aliuminė?
Pedikiūro kėdės sukurtos iš dviejų skirtingų medžiagų: aliuminio ir plieno. Plienas yra labai kokybiška ir patvari medžiaga, tačiau sunki. Plieninėmis pedikiūro kėdėmis siekiama subalansuoti kainą ir ilgaamžiškumą. Kita vertus, aliuminio kėdė yra mažiau patvari, bet brangesnė, nes lengviau transportuojama. Tai ypač svarbu, jei kėdė reikalauja daugiau priežiūros, pavyzdžiui, yra su masažine funkcija.Abi medžiagos yra aukštos kokybės ir leidžia klientėms atsipalaiduoti atliekant pedikiūro procedūrą. Svarbiausia apgalvoti, kaip dažnai kėdę reikės transportuoti ir kiek vietos turite savo SPA kabinete.

 

2. Prekės ženklo reputacija
Perkant brangią prekę labai svarbu pasirinkti prekės ženklą, kuris yra labai gerai žinomas ir patikimas. Svarbu pasidomėti apie įmonės reputaciją, gyvavimo laiką ir patirtį gaminant su SPA susijusius produktus. Taip pat galite paskambinti į klientų aptarnavimo centrą ir paklausti norimų klausimų, kurie padės apsispręsti dėl kėdės pirkimo. Peržiūrėkite ir jų atsiliepimus internete bei socialinėje erdvėje! Ankstesni ar esami klientai yra geriausias ir lengviausias būdas sužinoti, kaip dirba įmonė.

 

3. Komfortas
Šiais laikais pedikiūro kėdžių yra pačių įvairiausių stilių. Vienos kėdės turi šilumos ar vibracijos masažo galimybes, o kitos turi lengvai lankstomą ar padalintą į mažesnes dalis kojoms skirtą padėtį. Todėl svarbu žinoti, kokią patirtį norite suteikti savo klientams ir be kokių funkcijų negalėsite dirbti. Ar Jums reikalingas kėdės reguliavimas per atstumą, ar užtenka rankiniu būdu? Ar galėsite lengvai paskusti koją, reguliuoti pėdų ar kojų atramą, jos aukštį ir patogiai sėdėti tvarkant nagus? Nepamirškite atsižvelgti į ergonomišką kėdės dizainą ir patogią, paminkštintą sėdynę.

 

 

4. Dizainas
Kai jau žinote kokio tipo kėdės Jums reikia, nepamirškite apsižvalgyti savo kabinete ir atkreipti dėmesį į vyraujančias spalvas ir stilių. Pedikiūro kėdžių dizainų yra begalė, o daugelis įmonių siūlo ne vieną kėdės spalvą. Todėl nepagailėkite laiko ir išsirinkite tokią kėdę, kuri derėtų prie jūsų kabineto interjero.

 

5. Kaina ir funkcijos
Atlikti pedikiūrą galima labai paprastomis sąlygomis, tačiau norint klientui suteikti malonų apsilankymą ir komfortiškai sėdėti pačiai, pedikiūro kėdės kainuoja nuo 300 iki 6000 Eur ir daugiau. Kėdę svarbu pirkti ne pagal kainą, o pagal jos funkcionalumą. Dar kartelį pagalvokite, ar Jums svarbu, kad vieta, ant kurios dedamos pėdos būtų padalinta į dvi dalis? O gal Jums svarbu, kad kėdė būtų padalinta į tris dalis: atskirai šlaunies, blauzdos ir pėdos vieta? Tokiu atveju, kol dirbate su viena koja, kita ramiai ilsisi, nepriklausomai nuo pirmosios padėties. Atkreipkite dėmesį ir į kėdės dydį ir plotį. Nors paprastai kėdžių ilgis yra panašus – apie 182 cm, plotis gali skirtis. Kėdės dažniausiai yra 65 cm, 70 cm, o kitos net ir 75 cm pločio.

 

6. Atsarginės dalys ir papildomos priemonės
Pedikiūro SPA kėdės labai panašios į automobilius – reikalinga nuolatinė priežiūra, o kartais susiduriama su mažais gedimais. Prieš pirkdami pedikiūro kėdę įsitikinkite, kad esant reikalui, gamintojas galės jums pateikti atsarginių kėdės dalių. Negalėdami gauti reikiamų priemonių iš gamintojo sugaišite laiko ir, tikėtina, permokėsite, tad ilgainiui kėdė tik brangs.
Nepamirškite, kad vien tik kėdės pedikiūrui neužtenka. Pagalvokite apie galimybę įsigyti kėdę su ratukais sau, patogų priemonių laikiklį, lempą ar daugiau komforto suteikiančią pagalvėlę.

 

Į ką atkreipti dėmesį nusipirkus pedikiūro kėdę?

Stabilumas

Nusipirkus kėdę stabiliai ją pastatykite norimoje vietoje ir įsitikinkite, kad ji tikrai tvirtai stovi.

Naudojimosi patogumas

Kiekvienas daiktas turi būti prižiūrimas, tad prieš statydami pagalvokite apie vietą, kurioje kėdę galėsite apeiti iš visų pusių. Ją reikės valyti ir prižiūrėti.

 

Pedikiūro kėdė – tai vienas brangiausių pirkinių dirbant manikiūro ir pedikiūro grožio srityje, todėl šis pirkinys turi būti gerai apgalvotas. Nepamirškite, kad kėdė skirta ne tik kliento komfortui. Pirmiausia kėdė turi palengvinti specialisto darbą ir suteikti kuo komfortiškesnę darbo vietą. Atkreipkite dėmesį į kėdės reguliavimą, jos funkcionalumą, galimą aukštį ir kitų priedų galimybes, padedančias lengviau atlikti savo darbą.