Prekių katalogas

Kaip išsirinkti tinkamą ultragarsinį veido valymo prietaisą?

Kaip išsirinkti tinkamą ultragarsinį veido valymo prietaisą?

 

Tradiciniai rankiniai odos šveitikliai puikiai tinka kasdienei odos priežiūrai, tačiau gilesniam odos valymui yra sukurti ultragarsiniai prietaisai su šilumos ar šviesos terapija. Kas tai yra? Kaip šie prietaisai veikia? Kokią naudą mums atneša? Apie tai sužinosite skaitydami toliau.  

Ultragarsinis veido šveitiklis – kas tai?
Ultragarsinis odos šveitiklis – tai metalinis prietaisas, naudojamas giliam veido odos valymui ir porų atkimšimui. Vienas didžiausių ultragarsinių odos šveitiklių privalumų yra tas, kad jie yra viena švelniausių priemonių veido odos valymui. Tad prietaisas puikiai tinka tiems, kurie turi jautresnę odą ir netinkamai reaguoja į kitus šveitimo būdus, pavyzdžiui, naudojant šveitiklius su granulėmis ar specialiomis rūgštimis.
 

Kaip veikia ultragarsinis veido šveitiklis?
Plonas antgalis vibruoja ultragarsiniu greičiu (24000 kartų/s) ir gilesnius odos nešvarumus išstumia į paviršių. Naudojant ultragarsinį, giliai valantį odos šveitiklį, galima išjudinti net ir įsisenėjusius odos nešvarumus.


Ultragarsinių veido valymo prietaisų su šilumos terapija nauda
Veido odos šveitimas yra vienas svarbiausių odos priežiūros etapų. Pašalinus senąsias odos ląsteles su tradicinėmis priemonėmis, oda atrodo sveika, elastinga ir švyti. Tačiau naudojant naujus ultragarsinius veido valymo prietaisus, mes ne tik valome giliau pasislėpusius nešvarumus, bet ir kitaip pasilepiname – veido odą pamaitiname ir suaktyviname kraujotaką. Kodėl verta rinktis ultragarsinius veido valymo prietaisus ir juos turėti namuose?

Pašalina giliai įsisenėjusius nešvarumus ir padeda sutraukti poras
Išsiplėtusias poras sukelia odos nešvarumai ir negyvos ląstelės, kurios jas užkemša. Skirtingai nuo kitų šveitimo metodų, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas paviršinio odos sluoksnio šveitimui, ultragarsiniai odos šveitikliai atveria poras ir pasiekia giliau esančius nešvarumus. Kai odos nešvarumų nebelieka, poros natūraliai sumažėja, odai suteikiamas tolygesnis vaizdas.

 

Nušveičia negyvą odą
Metalinis antgalis ne tik pašalina nešvarumus, esančius porose, bet ir nušveičia viršutinį negyvos odos sluoksnį. Tai atnaujina ląsteles, sukuria gražios, švelnios ir gaivios odos vaizdą bei suteikia veidui spindesio. 

 

Surenka nešvarumus
Ultragarsinio veido šveitiklio galvutė pati surenka ištrauktus nešvarumus. Metalinę mentelę stumiant į viršų nešvarumai nugula tiesiai ant jos paviršiaus. Kai jų susikaupia daugiau, juos tereikia nuvalyti arba nuplauti po vandeniu ir tęsti procedūrą. 

 

Maitina ir stangrina odą
Nors ultragarsinis valymo prietaisas pirmiausia yra skirtas odos valymui, naujesni prietaisai, tokie kaip ultragarsinis veido valymo prietaisas su šilumos terapija Anlan, turi maitinimo ir veido odos stangrinimo funkcijas. Maitinimo funkcija padeda geriau įsisavinti veido drėkinimo priemones, o pasirinkus stangrinimo parinktį prietaisas masažuoja raumenis ir taip stangrina veido odą.
 

 

Kaip naudoti ultragarsinį odos šveitiklį?


Ultragarsinis odos šveitiklis su šilumos terapija skamba labai sudėtingai, tačiau prietaisą naudoti yra gana paprasta. Nors kiekvieno prietaiso naudojimas gali šiek tiek skirtis, bendros instrukcijos yra panašios.

1. Sudrėkinkite odą. Paprastai ultragarsiniai odos šveitikliai yra pagaminti vandens pagrindu. Taigi, kad veiktų, jis turi būti naudojamas, kol oda yra drėgna. Tai leidžia susidaryti ultragarso virpesiams bei jiems stiprėti.
2. Švelniai spausdami stumkite šveitiklį nuo veido apačios link viršaus arba nuo veido vidurio į veido išorę.
3. Po procedūros tonizuokite ir sudrėkinkite veidą. Odos šveitimas yra svarbi procedūra, tačiau be kasdienės priežiūros, tai daug naudos neatneš.

Atsiminkite, kad kuo lėčiau brauksite prietaisą, tuo valymas bus gilesnis ir efektyvesnis. Svarbu pabrėžti, kad ultragarsiniai veido šveitikliai skirti tik kassavaitiniam, bet ne kasdieniam odos valymui.


Kaip išsirinkti ultragarsinį veido odos prietaisą?


Atkreipkite dėmesį į prietaiso prekės ženklą
Išpopuliarėjus veido valymo prietaisams, jį pradėjo gaminti įvairūs prekių ženklai. Nors veido valymo prietaiso technologija gana paprasta, svarbi jo medžiaga – nerūdijantis plienas. Priklausomai nuo įmonės skiriasi ir gaminio ilgaamžiškumas, todėl stenkitės rinktis gerai žinomą prekės ženklą.

Pasidomėkite veido valymo įrenginio dydžiu ir baterija
Kadangi šiais laikais mums tenka nemažai keliauti, nuomotis didesnius ar mažesnius butus, būtina atsižvelgti į namuose naudojamos grožio įrangos dydį ir baterijos ilgaamžiškumą. Jei įrenginį reikės labai dažnai įkrauti, didelė tikimybė, kad jį naudosite tik kartais, kai nepamiršite to padaryti. O jei jis bus labai didelis, galimai atsidurs paskutiniame stalčiuje, apie kurį tiesiog užmiršite, o tuo labiau nesivešite keliaudami.

Atkreipkite dėmesį į įrenginio siūlomas funkcijas ir procedūras
Nors visi ultragarsiniai veido valymo prietaisai atlieka valymo funkciją, išmanesni prietaisai gali pasiūlyti ir papildomų procedūrų.

Ultragarsinis veido valymo prietaisas su šilumos terapija Anlan siūlo papildomas maitinimo ir stangrinimo procedūras, kurias labai paprasta pasidaryti namuose. Veido maitinimo procedūrai reikia pasirinkti „Moisturizing” parinktį, užsitepti drėkinamojo veido kremo ir lengvai masažuoti veido odą. Norint atlikti stangrinimo procedūrą reikėtų perjungti į „Lifting” režimą ir antgalį lengvai braukti per veidą. Ems mikro srovė ir ultragarso vibracijos suaktyvina kraujotaką ir regeneracijos procesą.

Patobulinta šio prietaiso versija Anlan IPX5 turi net penkias funkcijas. Valymo funkcija turi tris procedūras – odos porų atvėrimas padedant šilumos kompresui, inkštirų ir nešvarumų šalinimas ir gilus veido valymas. Šis preparatas taip pat atlieka maitinimo ir veido tonuso pakėlimo funkcijas.

Norintys kažko paprastesnio, gali pasirinkti ultragarsinę veido šveitiklio priemonę, turinčią mėlynosios ir raudonosios šviesos bangas. Mėlynosios šviesos bangos sumažina spuogų atsiradimą ir tinka riebesnei odai, o raudonosios šviesos bangos skatina kraujotaką, kolageno ir elastano gamybą.

 

Ultragarsiniai veido valymo prietaisai dabar gali atsirasti kiekvienos moters vonioje, tačiau prieš juos įsigyjant svarbu įsitikinti, kad perkate kokybišką, ilgaamžį ir jūsų poreikius atitinkantį prietaisą. Taip galėsite ilgai džiaugtis savo pirkiniu ir lepinti savo veido odą tiesiog namuose.