Prekių katalogas

LED raštuotas eterinių aliejų difuzorius. 400ml

  • LED raštuotas eterinių aliejų difuzorius. 400ml

    Kaina Spalva Pirkti
    39 
    Šviesus medis
    Kodas: Šviesi apačia
    Į krepšelį  
    Tamsus medis
    Kodas: Tamsi apačia
    Į krepšelį  
  • Eterinių aliejų difuzoriaus: nauda sveikatai

    Daugiau nei kvapų difuzorius

    Šis novatoriškas prietaisas yra skirtas aromatų ir eterinių aliejų skleidimui namuose. Moderni difuzinė funkcija padeda palaikyti nuolatinį malonų jūsų mėgstamą aromatą visoje patalpoje. Šalia šios pagrindinės paskirties šis kvapų difuzorius pritaikytas veikti ir kaip oro drėkintuvas, su kuriuo jūsų namuose oras jau niekuomet nebebus varginančiai sausas. Tai itin aktualu šaltuoju metų laiku, kai namų orą ypač sausina šildymas.

    Aromaterapija

    Kvapų difuzorius yra tinkamas naudoti aromaterapijai, nes eteriniai aliejai turi pripažintą teigiamą poveikį žmogaus organizmui ir nervų sistemai. Teigiama, kad aromaterapija padeda kovoti su įvairiomis sveikatos problemomis, mažinti negalavimus ir stiprinti nervų sistemos veiklą.

    Ultragarsinė technologija

    Tai ypač tyliai dėl ultragarsinės technologijos veikiantis prietaisas. Todėl šis kvapų difuzorius tinkamas naudoti net kambariuose su mažais vaikais ir kūdikiais, nes nesukelia erzinančio triukšmo ir netrukdo ramaus miego.

    Naktinė lempa

    Ergonomiškas, elegantiško medžio spalvos dizaino prietaisas, kuris papuoš bet kuriuos namus, gali būti naudojamas ir kaip naktinė lempa. Tam skirtos 7 LED spalvos, kurių ryškumą galima lengvai reguliuoti. Tokiu būdu kvapų difuzorius suteiks dar didesnio jaukumo ir žavesio jūsų namams.

    Techninės specifikacijos:

    Energijos šaltinis: DC24V
    Galia: 12W max
    Vandens indo talpa: 400ml
    Veikimo dažnis: 2.4 MHz
    Medžiaga: PP + ABS
     

    Eterinių aliejų garintuvas. Polipropileninės medžiagos nesugadins joks naudojamas eterinis aliejus. Difuzorius tinkamas naudoti ir kaip naktinė lempelė - dizainas parinktas taip, jog įrenginio skleidžiama šviesa yra prislopinta ir netrikdo jūsų ramaus miego. Naktinė lempelė gali šviesti 7 skirtingo intensyvumo spalvomis. Medžio imitacijos dizainas pritaps įvairaus stiliaus interjeruose.