Prekių katalogas

Levandų eterinis aliejus Rehastar 10ml

 • Levandų eterinis aliejus Rehastar 10ml

  Kodas: EOUL-01

  Lotyniškas pavadinimas: Lavandula Angustifolia
  Naudojama augalo dalis: žiedai
  Kilmė: Prancūzija
  Ekstrahavimo metodas: Distiliavimas garais   

 • Levandų eterinis aliejus yra koncentruotas skystis, turintis lakiųjų aromatinių junginių, distiliuotas garais iš levandų augalo. Levandos šimtmečius buvo naudojamos įvairiems negalavimams gydyti – nuo ​​nedidelių įpjovimų, mėlynių ir nudegimų iki lėtinių ligų, tokių kaip reumatas, astma ir dermatitas. Kvepalų pramonėje levandų eterinis aliejus iškart traukia ir naudojamas dėl jo gaivaus, saldaus ir šiek tiek vaisinio gėlių kvapo.
  Šis eterinis aliejus, kaip ir daugelis kitų, paprastai naudojamas sumaišytas su baziniu arba pavyzdžiui, saldžiųjų migdolų, vynuogių kauliukų, simondsijų, avokadų ir kitais, nebent jis skirtas jūsų voniai, kai galite tiesiog įlašinti kelis lašus į vonios vandenį. Naudokite šį aliejų maloniam kvapui arba aromaterapijai su aliejaus degikliu arba garintuvu. Aromaterapijoje jis dažnai naudojamas kovojant su depresija, stresu ir nuovargiu. Visada pasitarkite su įgaliotu specialistu, kai naudojate levandų eterinį aliejų kaip sveikatos priemonę ar aromaterapiją. 

  Naudojimo instrukcijos:
  Garinimas: 3-4 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į pasirinktą difuzorių.
  Užlašinkite vieną ar du lašus ant norimos vietos. Norėdami sumažinti odos jautrumą, galite skiesti frakcionuotu kokosų aliejumi.

  Įspėjimai:
  Galimas odos jautrumas. Saugoti nuo vaikų. Venkite kontakto su akimis, vidine ausų dalimi ir jautriomis vietomis.