Prekių katalogas

Masažinis fotelis Sakura Standard 801

 • Masažinis fotelis Sakura Standard 801

 • Sakura yra kokybė, kuri džiugina
  Prekinis ženklas Sakura buvo sukurtas siekiant sukurti aukščiausios kokybės masažines kėdes, kurios patenkins net išrankiausius vartotojus. Masažo meistrų konsultacijų pagrindu specialistų sukurta technologija garantuoja itin sėkmingą ir pasitenkinimą teikiančią patirtį kiekvieną kartą įjungus vieną iš sukurtų režimų. Sakura masažiniai foteliai yra patogumas ir rūpinimasis sveikata viename. Jie taip pat puikiai tinka atsipalaiduoti ir medituoti. Įvertinti vartotojų visoje Europoje, jie pagerina kiekvieno iš jų gyvenimo kokybę ir sveikatą.

  Aukštos kokybės
  Sakura masažinės kėdės pasižymi meistrišku atlikimo tikslumu, pažangiausiomis technologijomis ir visišku komfortu vartotojui. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori aukščiausios kokybės masažo, lengvai pasiekiamo namuose, biure ar darbo vietoje. Fotelio konstrukcija tvirta, o apmušalai pagaminti iš kokybiškos ekologiškos odos. 

  Platus funkcijų spektras
  „Standard 801“ modelis yra masažinė kėdė su daugybe integruotų funkcijų, kurios tiesiogiai kyla iš naujai sukurtų „Sakura“ technologijų. Integruotas „Bluetooth“ garsiakalbis leidžia įjungti jums tinkančią muziką, taip padidinant jūsų pasitenkinimo lygį. Sėdynės šildymas bus ypač naudingas rudens ir žiemos sezonu. 

  Kūno aptikimo sistema
  Tiesiog atsisėskite, įsijauskite patogiai ir įjunkite vieną iš automatinių režimų. Fotelis išmaniai atliks Jūsų kūno masažą, kaip ir apsilankius profesionaliame masažo salone. Kūno formų nustatymo sistema atpažins pečių padėtį, ūgį ir kūno tipą. Dvigubo masažo galvučių mechanizmo dėka, kurios vienu metu juda aukštyn ir žemyn, patirsite visapusišką masažą. Viršutinės minkymo galvutės minkys kaklą ir pečius, pagreitindamos kraujotaką. Apatinėse masažo galvutėse integruoti bakstelėjimo ir minkymo būdai. Masažuodami juosmenį ir nugarą sumažinsite raumenų skausmą ar įtampą, taip palaikydami savo mobilumą ir lankstumą.

  Skaidrus skydelis su ekranu
  Kėdės valdymas negali būti lengvesnis – jos valdymo pultas sukurtas skaidriausiu būdu. Bet kuriuo metu galite matyti, kurie masažuokliai ar oro pagalvės veikia. Rankiniu režimu galite nustatyti, kuris iš jų šiuo metu turėtų atlikti masažą. Taip pat galite padidinti masažuoklių intensyvumą ir greitį, kontroliuodami masažo procesą taip, kaip geriausiai atitinka jūsų poreikius. Valdykite laiką ir nustatykite jį į 15, 20, 25 arba 30 minučių. Automatiniu režimu galima rinktis iš 4 skirtingų režimų, kiekvienas jų truks 20 minučių. Galite bet kada pristabdyti neprarasdami nustatymų. 

  Automatiniai masažo režimai:
  Atsipalaiduokite: atsipalaiduokite, nusiraminkite ir medituokite. Šiuo režimu atsipalaiduosite po sunkios dienos ir efektyviai atsikratysite streso.

  Atgaiva: pradėkite dieną energizuojančiu masažu. Įjunkite šį režimą, kai jaučiatės kaip gyvybingumo, stimuliavimo ir atgaivos injekcija.

  Miegas: O kaip miegoti? Šio režimo dėka lengvai nusnūsite ir pasisemsite energijos, atsibusite labiau pailsėję, o jūsų kūnas jausis mažiau pavargęs, įsitempęs ar kenčiantis nuo skausmo.

  Iš viso (visa) : įjunkite visą kėdės veiklą ir pažiūrėkite, ką ji gali padaryti. Jūsų kūnas nuo kaklo iki pėdų bus intensyviai masažuojamas, jausitės visiškai atsipalaidavę.

  Nulinės gravitacijos režimas
  Tikras nulinės gravitacijos kapsulės modeliavimas. Jauskitės kaip erdvėje ir plūduriuokite ore. Pamirškite žemiškąją gravitaciją. Šiuo režimu apkraunamas širdis yra minimalus, sumažėja spaudimas stuburui ir sąnariams, o kūnas yra patogiausioje, atpalaiduojančioje padėtyje. Puikiai tinka efektyviam atsipalaidavimui ir net miegui. Režimas leidžia reguliuoti kėdės pasvirimą nuo 110 iki 170 laipsnių.

  Viso kūno masažas su oro pagalvėmis
  Ten, kur masažo galvučių mechanizmas nepasieks, ten oro pagalvės atliks savo užduotį. Net 32 lankstūs maišeliai su oru masažuos kūną atitraukimo ir pripildymo principu. Tai reiškia, kad tradicinių masažų metu dažniausiai praleidžiamos arba nepasiekiamos kūno dalys šiuo atveju bus vienu metu spaudžiamos ar masažuojamos daug kur.

  Itin patogus ir tikslus
  Sakura Standard 801 fotelyje naudojamas itin efektyvus trinktelėjimo ir minkymo masažo technikų derinys. Mechanizmas yra išmanus ir sukurtas taip, kad prisitaikytų prie kiekvienos figūros. Visa kėdė skirta masažuoti nuo kaklo iki sėdmenų. Po kojomis voleliai taiko akupresūrą. Jei jums reikia veiksmingo skausmo malšinimo, nustatykite masažą tam tikrai nugaros daliai. Kiekvienas užsiėmimas su foteliu yra neįkainojama parama stuburo ir viso kūno sveikatai.

  Namuose, biure ar klientų naudojimui salone
  Tai visų pirma būdas lengvai atsipalaiduoti bet kuriuo paros metu, ypač po varginančios dienos ar treniruotės. Fotelis gali tapti jūsų mėgstamiausiu palydovu ir pradžiuginti svečius. Puikios estetikos dėka jis puikiai tiks jūsų svetainės erdvėje ar kaip biuro įrangos elementas. Tai bus vertingas jūsų darbo vietos papildymas, kurį įvertins jūsų klientai.

  Techniniai duomenys:

  • Modelis: Standartinis 801
  • Įtampa: 220 V/50 Hz
  • Galia: 100 W
  • Svoris: 110 KG
  • Maksimali apkrova: <150 kg
  • Medžiaga: ekologiška; eko oda.
  • Pakuotės dydis: 1280*780*1220MM
  • Montavimo būdas: fotelis be papildomo surinkimo.