Prekių katalogas

Masažinis fotelis Sakura Comfort 806

 • Masažinis fotelis Sakura Comfort 806

 • Sakura yra kokybė, kuri džiugina
  Prekinis ženklas Sakura buvo sukurtas siekiant sukurti aukščiausios kokybės masažines kėdes, kurios patenkins net išrankiausius vartotojus. Masažo meistrų konsultacijų pagrindu specialistų sukurta technologija garantuoja itin sėkmingą ir pasitenkinimą teikiančią patirtį kiekvieną kartą įjungus vieną iš sukurtų režimų. Sakura masažiniai foteliai yra patogumas ir rūpinimasis sveikata viename. Jie taip pat puikiai tinka atsipalaiduoti ir medituoti. Įvertinti vartotojų visoje Europoje, jie pagerina kiekvieno iš jų gyvenimo kokybę ir sveikatą.

  Sakura masažinės kėdės pasižymi meistrišku atlikimo tikslumu, pažangiausiomis technologijomis ir visišku komfortu vartotojui. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori aukščiausios kokybės masažo, lengvai pasiekiamo namuose ar darbo vietoje. Kėdės struktūra tvirta, o apmušalai iš kokybiškos eko odos. 

  „Comfort 806“ modelis yra masažinė kėdė su daugybe įmontuotų funkcijų, kurios kyla tiesiogiai iš naujai sukurtų „Sakura“ technologijų. Integruotas „Bluetooth“ garsiakalbis leidžia įjungti jums tinkančią muziką, taip padidinant jūsų pasitenkinimo lygį.

  Kėdės valdymas negali būti lengvesnis – jos nuotolinio valdymo pultas sukurtas skaidriausiu būdu. Tiesiog atsisėskite, įsitaisykite patogiai ir įjunkite draugišką mechanizmą, kuris automatiškai nuskaitys jūsų nugarą ir pagal turimas programas parinks tinkamą masažą.

  Visišką atsipalaidavimą garantuoja vienas iš ZERO GRAVITY režimų, kurį galima reguliuoti nuo 110 iki 170 laipsnių. Taip pat galite nustatyti sėdynės šildymą ir leisti muziką per „Bluetooth“ iš savo įrenginio. Nori kontroliuoti laiką? Pasirinkite 10, 20 arba 30 minučių veikimo laiką.

  Ar norite pasirinkti konkretų masažą? Galite rinktis iš 7 režimų, pasižyminčių nuostabiu našumu: minkymas, bakstelėjimas, shiatsu, minkymas ir stuksenimas, plakimas ir vibracija. Kiekvienas iš jų suteiks jūsų kūnui reikalingą įtampą ir sustiprins.

  Visa kėdė skirta masažuoti jus nuo galvos iki sėdmenų, masažuojant jus ilgu L formos keliu. Pneumatinis masažas su pagalvėmis tiek kojoms, tiek rankoms žymiai pagerins kraujotaką. Kiekvienas užsiėmimas su foteliu yra neįkainojama parama stuburo, nugaros ir viso kūno sveikatai.

  Tai visų pirma būdas lengvai atsipalaiduoti bet kuriuo paros metu, ypač po varginančios dienos ar treniruotės. Fotelis gali tapti jūsų mėgstamiausiu palydovu ir pradžiuginti svečius. Puikios estetikos dėka jis puikiai tiks jūsų svetainės erdvėje arba kaip biuro dalis. Sėdynės šildymo funkcija ypač pravers rudens ir žiemos sezono metu. 

  Visos Sakura Comfort 806 funkcijos:
  1. Išmanus automatinio nuskaitymo masažo mechanizmas.
  2. Itin ilgas L formos masažo takas, vedantis tiesiai nuo galvos iki sėdmenų.
  3. 7 masažo režimai: minkymas, tapšnojimas, shiatsu, tapšnojimas, minkymas ir trinktelėjimas, plakimas ir vibracija;
  4. 6 automatiniai masažo režimai, kurie masažuoja pasirinktas kūno dalis;
  5. Iš viso 22 oro pagalvės su reguliuojamu oro masažo intensyvumu, įskaitant pėdų ir blauzdų pagalves;
  6. Vienintelis elektrinis minkymo masažas;
  7. GRAVITY ZERO funkcija – kad pagerintumėte kraujotaką, naudokite nulinės gravitacijos funkciją, kurią galima reguliuoti nuo 110 iki 170 laipsnių
  8. Stūmimo į priekį funkcija, intelektuali mikro erdvės stūmimo į priekį funkcija, laikykite tik 5 cm nuo sienos, automatiškai judėkite į priekį, kai įjungta, taupant erdvę ir išreiškiant tobulą išmaniųjų namų koncepciją

  9. Bluetooth muzika

  10. Liemens ir blauzdų šildymas

  Galia: 130W
  Įtampa: ~ 220 V / 240 V.
  Nominalus darbo laikas: 10,20,30 min