Prekių katalogas

Masažinių akmenų galia

Masažinių akmenų galia

Masažas karštais akmenimis naudojamas siekiant atpalaiduoti raumenis ir visą kūną. Masažinių akmenų galia įtakoja mūsų sveikatą ir gerina fizinę būklę.

 

Masažo metu akmenys įkaitinami iki 130–145 laipsnių ir dedami ant konkrečių kūno vietų. Paprastai akmenys yra lygūs ir plokšti, gaminami iš bazalto – vulkaninės uolienos, kuri išlaiko šilumą. Kartais siekiant nuraminti odą akmenų masažo metu yra naudojami ir šalti akmenys. Akmenys gali būti dedami palei stuburą, ant pilvo, krūtinės, veido, delnų, kojų ir jų pirštų. Karštų akmenų masažas laikomas alternatyvia medicina, todėl tai tampa populiariu papildomu ligos gydymo būdu.

 

 

 

 

Masažinių akmenų galia įtakoja mūsų sveikatą ir gerina fizinę būklę:

 

 

1. Padeda sumažinti raumenų įtampą ir skausmą

Priklausomai nuo esamų simptomų naudojami karšti arba šalti akmenys. Šiluma nuo seno buvo naudojama raumenų įtampai ir skausmui malšinti. Ji pagerina kraujotaką, todėl įsitempusios vietos greičiau atsipalaiduoja, o raumenų spazmai sumažėja. Šalčio terapija padeda sumažinti uždegimus.

 

 

 

 

2. Mažina stresą ir nerimą
2001 m. atliktas tyrimas parodė, kad dešimties minučių masažas pagerina širdies ir kraujagyslių sistemą. Tyrimai rodo, kad penkiolikos minučių masažas darbo vietoje žymiai labiau sumažina stresą nei penkiolikos minučių pertrauka be masažo.

 

 

 

 

3. Skatina miegą
Dar vienas karštų akmenų masažo namuose privalumas yra tai, kad jie padeda užmigti ir geriau miegoti. 2006 m. literatūros apžvalgoje nustatyta, kad nemiga sergantiems suaugusiesiems masažas gali būti alternatyva migdomiesiems. 2001 m. atliktas tyrimas parodė, kad miego problemų turintys kūdikiai, kuriems tėvai darė 15 minučių masažą, užmigdavo greičiau. Jie taip pat buvo budresni, aktyvesni ir pozityvesni pabudę.

 

 

 

4. Sustiprina imunitetą

Masažas gali sustiprinti imuninę sistemą. Remiantis 2010 m. atliktu kraujo tyrimu net vienas švediško masažo terapijos seansas turėjo teigiamą poveikį imunitetui.

 

 

 

 

5. Šiluma leidžia pasiekti gilesnius audinius
Vienas iš pagrindinių karštų akmenų pranašumų yra tai, kad akmenų šiluma prasiskverbia į kūno vidų, todėl paveikia gilesnius kūno audinius. Tai leidžia intensyviai atpalaiduoti raumenis, o terapeutui nereikia daryti intensyvaus masažo.

 

 

 

 

6. Padeda ištraukti toksinus
Daugelis karštų akmenų masažo specialistų mano, kad vienas iš tikrų šio masažo privalumų yra jo gebėjimas ištraukti toksinus į odos paviršių ir pašalinti juos per natūralų kūno prakaitavimą. Tai priverčia odą švytėti ir geriau jaustis.

 

 

 

Galimos rizikos

Nepaisant daugybės karštų akmenų masažo privalumų, jie nėra tinkami visiems. Masažas karštais akmenimis netinka tiems, kurie turi odos įtrūkimų, neseniai atsiradusių mėlynių, įpjovimų ar įbrėžimų, nudegimų saulėje ar kitų audinių pažeidimų. Akmenų masažas nepatartinas ir karščiuojantiems, peršalusiems ar sergantiems gripu. Sergantys širdies ligomis ar diabetu taip pat turėtų pasitarti su gydytojais.

 

Kokius akmenis rinktis?

Mėgaudamiesi karštų akmenų masažu pas specialistus naudojatės terapija, kuri yra viena seniausių ir veiksmingiausių Amerikoje. Tačiau reikia būti atsargiems renkantis akmenis patiems. Labai svarbu naudoti natūralius bazalto akmenis, nes jie pagerina masažo poveikį dėl savo žeminės kilmės. Renkantis akmenis svarbu turėti skirtingų dydžių, tačiau geriausi yra delno dydžio. Su jais galite ne tik paveikti svarbius taškus, bet ir daryti įvairius masažuojančius judesius. Reikalingi ir maži akmenukai, tinkantys kojų pirštų masažui ar kitoms mažesnėms kūno erdvėms. Tad vienas geriausių variantų yra pirkti akmenų rinkinį. Jei esate karštų akmenų masažo pradedantieji, puikus sprendimas – vidutinio dydžio rinkinys, kuriame yra 45 skirtingo dydžio akmenys. Jei esate profesionalai – didelis akmenų rinkinys bus nepakeičiamas. Nepamirškite, kad perkant akmenis reikia įsigyti ir masažo akmenų šildytuvą.

 

Masažas – tai nepamainoma priemonė po sunkios darbo dienos ar užpuolus stresui, o akmenys ir jų galia iš žemės mus dar labiau suartina su visata ir padeda pajusti vidinę