Prekių katalogas

Pagalbinės priemonės slaugai. Kokios jos būna, kokia jų naudojimo nauda?

Pagalbinės priemonės slaugai. Kokios jos būna, kokia jų naudojimo nauda?

Asmens slaugymas – tai didžiulis iššūkis, kuriam įveikti reikalingos ne tik žinios, bet ir specialios priemonės. Slauga – atsakingas, daug kantrybės reikalaujantis darbas. 

Pagalbinės priemonės slaugai. Kas tai?   

Slaugai palengvinti ir paciento patogumui užtikrinti skirti produktai padeda sumažinti prižiūrintiems asmenims tenkantį fizinį krūvį, pasirūpinti tinkama paciento higiena, atlikti procedūras, apsaugoti nuo galimos žalos sau bei aplinkiniams.

Pagalbinės priemonės slaugai skirtos ne tik sveikatos priežiūros įstaigoms, globos centrams, bet ir naudojimui namuose, kad būtų palengvinta ne tik ligonio, bet ir slaugančiojo kasdienybė, suteiktas maksimalus komfortas.

Pagalbines priemones, tokias kaip vaistų dalinimo dėžutės, tablečių smulkintuvai, antipraguliniai čiužiniai, pacientų vartymui skirtos paklodės, nelaidūs skysčiams patiesalai, tualeto ir dušo kėdės-vežimėliai, tualeto paaukštinimas, kėlimo diržai, pozicionavimo ir vartymo priemonės ir daugelį kitų prekių rasite mūsų internetinėje parduotuvėje rehastar.com.

Kas yra svarbiausia paciento priežiūrai?
Paciento priežiūra yra koordinuotas darbas, kuris apima ne tik fizinę gerovę, bet ir emocinius, socialinius ir finansinius aspektus. Labai svarbu užtikrinti kokybišką ir tinkamą asmens priežiūrą. Tinkama paciento priežiūra pagerina ne tik fizinę, bet ir emocinę paciento būklę. Palengvintas paciento judėjimas, tinkama higiena, sukuria tinkamą ir saugią aplinką slaugymui, gydymui ir reabilitacijai.

Ar visas pagalbines priemones galima naudoti namuose?
Kai kurios priemonės reikalauja papildomų žinių ir įgūdžių, kad jas būtų galima tinkamai ir saugiai naudoti. Nesijaudinkite, mūsų patyrusi komanda jus pakonsultuos, apmokys ir suteiks reikiamų žinių saugiam ir tinkamam pagalbinių priemonių naudojimui! 

Dažniausiai naudojamos slaugos priemonės namuose:

Tualeto ir dušo kėdės – vežimėliai – Pagamintos iš kokybiškų, tvirtų medžiagų, lengvai prižiūrimos ir dezinfekuojamos, kai kurios turi ratukus lengvam kėdės ir ligonio transportavimui.
Pozicionavimo priemonės - Pozicionavimo priemonės skirtos paciento patogumui užtikrinti ir užkirsti kelią praguloms, traumoms, padeda sumažinti skausmą ir diskomfortą. Tai puiki priemonė asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės priversti ilgesnį laiką praleisti gulimoje padėtyje. Taip pat pozicionavimo priemonių pagalba galima lengvai, saugiai ir patogiai keisti paciento kūno padėtį.
Fiksavimo diržai – Paciento, aplinkinių ir slaugančių asmenų saugumas yra didžiausias prioritetas. Paciento fiksavimo diržai, apsauginės pirštinės skirtos pacientams, kurių orientacija, koordinacija ir psichinė būklė yra sutrikusi. Šios priemonės apsaugo pacientus nuo savęs bei kitų asmenų sužalojimo.
Vaistų dalinimo ir dozavimo priemonės – Patogus vaistų dozavimas palengvina slaugančiųjų darbą ir suteikia aiškumą pacientui, aiškiai numatyta dozė ir nustatytas laikas, gali pagerinti gydymo rezultatus ir padėti laikytis gydytojų rekomendacijų.
Perkėlimo priemonės – lengvesniam pacientų ir slaugomų asmenų kėlimui bei perkėlimui užtikrinti skirtos priemonės, suteikia galimybę paprasčiau, saugiau ir greičiau perkelti, paversti ar pakeisti padėtį lovoje, naudojant minimalias slaugomojo bei slaugančiojo asmens pastangomis. Kėlimo ir ėjimo diržus, perslinkimo lentas, paklodes ir kitus reikmenis galima naudoti visais atvejais, kai reikia užtikrinti paciento mobilumą ir tinkamą priežiūrą. Šios priemonės yra saugios, tvirtos, pagamintos iš kokybiškų medžiagų, tinkamos dezinfekuoti ir skalbti.
Čiužiniai nuo pragulų – šie čiužiniai skirti pragulų profilaktikai ir gydymui. Gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, lengvai prižiūrimi ir patogūs. Pritaikyti naudoti namuose ir sveikatos priežiūros įstaigose. Mes siūlome poroloninius, kintamo slėgio ir kitokius čiužinius pacientų komfortui užtikrinti.


Šias ir dar daug kitų prekių, skirtų slaugai, galite rasti internetinėje parduotuvėje rehastar.com. Mūsų profesionali ir ilgametę patirtį turinti komanda, padės Jums išsirinkti prekes, labiausiai atitinkančias Jūsų poreikius ir lūkesčius! Dėl konsultacijos galite kreiptis el.paštu info@rehastar.com arba tel. +370 626 11553