Prekių katalogas

Pušų eterinis aliejus Rehastar 10ml

 • Pušų eterinis aliejus Rehastar 10ml

  Kodas: EOUL-45

  Lotyniškas pavadinimas: Pinus Sylvestris.
  Naudota augalo dalis: adatos.
  Šaltinis: Sibiras.
  Ekstrahavimo būdas: sausas distiliavimas.
   

 • Pušų eterinio aliejaus nauda sveikatai apima jo gebėjimą sumažinti uždegimą ir su juo susijusį paraudimą, apsaugoti nuo sinusų infekcijų, išvalyti gleives, gydyti odos ligas, tokias kaip egzema ir psoriazė, stiprinti imuninę sistemą, kovoti su grybelinėmis ir virusinėmis infekcijomis, stimuliuoti protą ir kūną ir apsaugoti jūsų namus bei organizmą nuo įvairių mikrobų.

  Dėl daugybės pušų eterinio aliejaus naudos sveikatai jis tapo vienu iš svarbiausių aromaterapijoje naudojamų eterinių aliejų. Pušų eterinis aliejus puikiai dera su daugeliu kitų aliejų, įskaitant kedrą, rozmariną, levandą, šalavijų, labdanumą ir kadagius, todėl jis gali būti plačiai naudojamas gaminant aromaterapinius preparatus. Jis yra labai mažai toksiškas žmonėms, todėl yra vienas saugesnių eterinių aliejų, nors kai kurie žmonės yra jautrūs ir gali patirti lengvą kvėpavimo takų dirginimą įkvėpus per daug šio eterinio aliejaus.

  Pušų eterinis aliejus yra aliejus, gaunamas iš medžio, paprastai žinomo kaip pušis, kurio lotyniškas arba mokslinis pavadinimas Pinus Sylvestris. Manoma, kad šis medis atsirado Austrijoje ir Rusijoje, kol išplito į skirtingas pasaulio dalis.