Prekių katalogas

Raumenų masažuoklis SHISEI

  • Didelio intensyvumo vibracinis masažuoklis su skirtingais masažo režimais.
  • 5 masažo režimai (žemo, vidutinio ir aukšto intensyvumo, didinant ar vienodais intervalais) - masažuokite bet kurią kūno dalį (kaklą, nugarą, pečius, juosmenį, šlaunis, blauzdas, pėdas ir pan.) Lengva naudoti: galite valdyti masažuoklis vos 2 mygtukais.
  • Autonominis valdymas ir belaidis ryšys - laikmačio funkcija (automatinis išjungimas)
  • Užrakto režimas kelionių metu. Lengvas ir patogus transportavimui.

  Su naujuoju kūno masažuokliu SHISEI galite atlikti aukšto intensyvumo vibracinį masažą bet kurioje kūno vietoje (kakle, nugaroje, pečiuose, juosmenyje, šlaunyse, blauzdose, pėdose ir kt.).

  Vibracinis masažas stimuliuoja skirtingas kūno dalis, atsižvelgiant į masažo vietą. Taip pat suaktyvina kraujotaką ir sustiprina skirtingus kūno raumenis.

  Jis turi iki 5 skirtingų masažo režimų: masažas žemo, vidutinio ir aukšto intensyvumo; taip pat masažas intervalais - didinant ar vienodais intervalais.

  SHISEI kūno masažuoklis pasižymi ypatingomis savybėmis, dėl kurių jis yra unikalus rinkoje ir skiriasi nuo kitų kūno masažuoklių:

  · Visiškai autonomiškas ir belaidis veikimas

  · Nedidelis ir ergonomiškas dizainas (telpa į bet kurią rankinę, kuprinę ar kelioninį krepšį)

  · Patogus naudojimas: dėka patvarios baterijos nereikia ilgai dėl jos naudojimo. Be to, jis turi automatinio išjungimo funkciją per 5 minutes nuo naudojimo pradžios

  · Lengvas transportavimas: apima „Travel lock“ funkciją, todėl jis neįsijungs nešant krepšyje

  · Neslystanti ir ergonomiška rankena patogiam ir maloniam naudojimui